Autor W╣tek: Wspomnienia i historia forum  (Przeczytany 6354 razy)

0 u┐ytkownikˇw i 1 GoťŠ przegl╣da ten w╣tek.

Alan_US

• aspirant
  • *
  • Wiadomoťci: 66
  • P│eŠ: Mŕ┐czyzna
  • The Fantastic Adventures Of Dizzy
Odp: Wspomnienia i historia forum
« Odpowiedč #15 dnia: Wrzesie˝ 23, 2015, 16:12:07 »
Ile to lat minê³o!? Bardzo siê cieszê, ¿e to forum jeszcze funkcjonuje, bowiem wiele upad³o wyparte aktywnoœci¹ przez facebooka. Pozdrawiam starych forumowiczów. Z forum mam zasadniczo mi³e wspomnienia, du¿o tu przesiedzia³em.
« Ostatnia zmiana: Wrzesie˝ 24, 2015, 09:02:05 wys│ana przez Alan_US »

Miras

• Projektant gier i grafik
  • SUPER JAJO!
  • Wiadomoťci: 1186
  • Oldschool member!
    • Projektowanie graficzne, projektowanie stron www, grafika komputerowa
« Odpowiedč #16 dnia: Grudzie˝ 14, 2015, 02:26:27 »
Min├¬┬│o i to bardzo wiele lat. Pami├¬tam, podobnie jak wielu forumowicz├│w pocz┬╣tki tego forum. Internet by┬│ dost├¬pny tylko na modem lub w kawiarenkach internetowych. Ja jako m┬│ody dzieciak korzysta┬│em z takiej kawiarenki aby tylko m├│c dosta├Ž si├¬ na swoje ulubione forum Dizzy i podyskutowa├Ž z bractwem !

Czasy znacznie si├¬ zmieni┬│y, jeste┼ômy w wi├¬kszo┼ôci ju┬┐ doros┬│ymi lud┼Şmi a internet jest dost├¬pny niemal wsz├¬dzie, natomiast sentyment do gry jest wci┬╣┬┐ ten sam. Wspomnienia gier na Nintendo, filmy z dru┬┐yn┬╣ A i mcGyver, salony gier i wideoteki z filmami na VHS. To niezapomniane lata 90-te, kt├│re pami├¬tamy.

Facebook i inne nowe media zast┬╣pi┬│y tradycyjne fora, gdzie ka┬┐dy z ka┬┐dym m├│g┬│ sensownie porozmawia├Ž o swoim hobby.
Dla mnie by┬│y to gry video i Pegazus, p├│┼Şniej pojawi┬│a si├¬ fascynacja projektowaniem gier i tak si├¬ wszystko zacz├¬┬│o, wsp├│lne dyskusje, wymiana zda├▒, zaanga┬┐owanie i grono os├│b, dzi├¬ki kt├│rym to wszystko funkcjonowa┬│o i dzia┬│a do dzi┼ô.

Ciesz├¬ si├¬, ┬┐e Szanowny Pan Darek nadal utrzymuje t┬╣ stron├¬ i to jemu nale┬┐┬╣ si├¬ podzi├¬kowania.  ;)

SebaSan1981

• jajo przepi├│rcze
  • **
  • Wiadomoťci: 141
  • Astromaniak
    • http://sebasan1981.blogspot.com/
« Odpowiedč #17 dnia: Marzec 15, 2016, 04:08:30 »
Niom, mnie te┬┐ cieszy ┬┐e forum nadal istnieje i ┬┐yje swoim ┬┐yciem spokojnym niczym w Yolkfolku. Mi┬│┬│o tu zawsze wracam bo jest to moje pierwsze forum na kt├│rym zacz┬╣┬│em bardziej zaawansowan┬╣ aktywno┼ô├Ž.