Autor W╣tek: SPUDS QUEST  (Przeczytany 8106 razy)

0 u┐ytkownikˇw i 1 GoťŠ przegl╣da ten w╣tek.

TheAlkochochlik

• strusie jajo
  • Wiadomoťci: 967
  • P│eŠ: Mŕ┐czyzna
  • Forumowy upierdliwiec
    • Zjedz mi chomika!
Odp: SPUDS QUEST
« Odpowiedč #15 dnia: Pa╝dziernik 28, 2011, 19:47:09 »
@Emu - ja do krn┬╣brnych gier i aplikacji, kt├│re ┼Şle si├¬ prezentuj┬╣ na pe┬│nym ekranie u┬┐ywam zazwyczaj programiku D3D Windower.

Zamek

• GoťŠ
« Odpowiedč #16 dnia: Pa╝dziernik 28, 2011, 22:59:19 »
Pr├│bowa┬│em nie dzia┬│a.

Emu

• jajo kurze
  • Wiadomoťci: 391
  • P│eŠ: Kobieta
  • niech Daisy cz├¬┼ôciej ratuje Dizzy'ego! :)
« Odpowiedč #17 dnia: Pa╝dziernik 29, 2011, 01:12:20 »
To ja jeszcze podpytam o coœ a propos pe³nego ekranu.
Chodzi o kilka gier czysto przygodowych ze sterowaniem mysz┬╣, zw┬│aszcza dwie gry Sierry: "Ecoquest 1" i "Pepper's Adventures in Time". ┬»eby przej┼ô├Ž na s┬╣siedni ekran, wymagaj┬╣ klikni├¬cia dok┬│adnie na brzegu ekranu (w tej drugiej pojawia si├¬ strza┬│ka w kierunku nast├¬pnego ekranu - ale i tak trzeba klikn┬╣├Ž na brzegu, inaczej bohaterka si├¬ zatrzyma). Sami rozumiecie, ┬┐e to niewygodne - ├Žwier├Ž ruchu wi├¬cej i trafisz w brzeg okna albo wr├¬cz poza okno, to┬┐ to cholera bierze... Pomy┼ôla┬│am, ┬┐e mo┬┐e ┬│atwiej by┬│oby na pe┬│nym ekranie. Wi├¬c: czy mog├¬ na poziomie D-Fendu ustawi├Ž pe┬│ny ekran (to wiem jak, bo musia┬│am to WY┬│┬╣czy├Ž w kolejnych profilach gier - jakby co, u┬┐ywam D-Fend Reloaded), ale bez powi├¬kszania pierwotnego rozmiaru?
"S┬╣ ludzie, kt├│rzy - gdyby nie by┬│o to zabronione b┬╣d┼Ş niemo┬┐liwe - wjechaliby samochodem na Kasprowy Wierch albo do Katedry Wawelskiej."

Zamek

• GoťŠ
« Odpowiedč #18 dnia: Pa╝dziernik 29, 2011, 10:37:05 »
Mia┬│em problem z King,s quest 1 i 2 ale to nie by┬│a wina pe┬│nego ekranu tylko ustawie├▒ gry. A mo┬┐e kto┼ô wie jak zrobi├Ž by gra Spuds quest nie by┬│ na ca┬│ym ekranie. Pr├│bowa┬│em si├¬ po┬│┬╣czy├Ž z stron┬╣ Spuds quest pe┬│na wersjaklikaj┬╣c na link w newsach ze ┼ôwiata Dizzy. Nie jestem w stanie po┬│┬╣czy├Ž si├¬ z t┬╣ stron┬╣ poprzez link i obrazek co robi├Ž.
« Ostatnia zmiana: Pa╝dziernik 29, 2011, 15:06:29 wys│ana przez Zamek »

Emu

• jajo kurze
  • Wiadomoťci: 391
  • P│eŠ: Kobieta
  • niech Daisy cz├¬┼ôciej ratuje Dizzy'ego! :)
« Odpowiedč #19 dnia: Pa╝dziernik 30, 2011, 17:07:29 »
Jeœli dobrze pamiêtam, w ostatniej wiadomoœci poda³am nowy adres strony.
"S┬╣ ludzie, kt├│rzy - gdyby nie by┬│o to zabronione b┬╣d┼Ş niemo┬┐liwe - wjechaliby samochodem na Kasprowy Wierch albo do Katedry Wawelskiej."

Zamek

• GoťŠ
« Odpowiedč #20 dnia: Pa╝dziernik 30, 2011, 22:34:02 »
Wiem ┬┐e poda┬│a┼ô ale czasami z t┬╣ stron┬╣ nie mo┬┐na si├¬ i tak po┬│┬╣czy├Ž a czasami mo┬┐na.