Autor Wątek: SPUDS QUEST  (Przeczytany 7802 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

TheAlkochochlik

• strusie jajo
  • Forumowy upierdliwiec
    • Zjedz mi chomika!
Odp: SPUDS QUEST
« Odpowiedź #15 dnia: PaĽdziernik 28, 2011, 19:47:09 »
@Emu - ja do krnąbrnych gier i aplikacji, które źle się prezentują na pełnym ekranie używam zazwyczaj programiku D3D Windower.

Zamek

• Gość
« Odpowiedź #16 dnia: PaĽdziernik 28, 2011, 22:59:19 »
Próbowałem nie działa.

Emu

• jajo kurze
  • niech Daisy częściej ratuje Dizzy'ego! :)
« Odpowiedź #17 dnia: PaĽdziernik 29, 2011, 01:12:20 »
To ja jeszcze podpytam o coś a propos pełnego ekranu.
Chodzi o kilka gier czysto przygodowych ze sterowaniem myszą, zwłaszcza dwie gry Sierry: "Ecoquest 1" i "Pepper's Adventures in Time". Żeby przejść na sąsiedni ekran, wymagają kliknięcia dokładnie na brzegu ekranu (w tej drugiej pojawia się strzałka w kierunku następnego ekranu - ale i tak trzeba kliknąć na brzegu, inaczej bohaterka się zatrzyma). Sami rozumiecie, że to niewygodne - ćwierć ruchu więcej i trafisz w brzeg okna albo wręcz poza okno, toż to cholera bierze... Pomyślałam, że może łatwiej byłoby na pełnym ekranie. Więc: czy mogę na poziomie D-Fendu ustawić pełny ekran (to wiem jak, bo musiałam to WYłączyć w kolejnych profilach gier - jakby co, używam D-Fend Reloaded), ale bez powiększania pierwotnego rozmiaru?
"Są ludzie, którzy - gdyby nie było to zabronione bądź niemożliwe - wjechaliby samochodem na Kasprowy Wierch albo do Katedry Wawelskiej."

Zamek

• Gość
« Odpowiedź #18 dnia: PaĽdziernik 29, 2011, 10:37:05 »
Miałem problem z King,s quest 1 i 2 ale to nie była wina pełnego ekranu tylko ustawień gry. A może ktoś wie jak zrobić by gra Spuds quest nie był na całym ekranie. Próbowałem się połączyć z stroną Spuds quest pełna wersjaklikając na link w newsach ze świata Dizzy. Nie jestem w stanie połączyć się z tą stroną poprzez link i obrazek co robić.
« Ostatnia zmiana: PaĽdziernik 29, 2011, 15:06:29 wysłana przez Zamek »

Emu

• jajo kurze
  • niech Daisy częściej ratuje Dizzy'ego! :)
« Odpowiedź #19 dnia: PaĽdziernik 30, 2011, 17:07:29 »
Jeśli dobrze pamiętam, w ostatniej wiadomości podałam nowy adres strony.
"Są ludzie, którzy - gdyby nie było to zabronione bądź niemożliwe - wjechaliby samochodem na Kasprowy Wierch albo do Katedry Wawelskiej."

Zamek

• Gość
« Odpowiedź #20 dnia: PaĽdziernik 30, 2011, 22:34:02 »
Wiem że podałaś ale czasami z tą stroną nie można się i tak połączyć a czasami można.