Autor W╣tek: Pelna wersja Spud\'s Quest  (Przeczytany 7196 razy)

0 u┐ytkownikˇw i 1 GoťŠ przegl╣da ten w╣tek.

Zamek

• GoťŠ
Odp: Pelna wersja Spud\'s Quest
« Odpowiedč #15 dnia: Listopad 06, 2012, 12:26:00 »
Gra przez DOSBoxa te¿ nie dzia³a ju¿ to dawno próbowa³em. Pisa³em w tej sprawie do twórcy gry rok temu i napisa³ ¿e wkrótce pojawi siê nowa dzia³aj¹ca wersja. Na szczêœcie moja matka ma stary komputer na którym gra chodzi.

Micrus

• jajo kurze
  • Wiadomoťci: 373
  • P│eŠ: Mŕ┐czyzna
  • AKA ArmaCoder
    • WinGDGEdit Homepage
« Odpowiedč #16 dnia: Listopad 07, 2012, 16:41:40 »
A pod maszyn¹ wirtualn¹ próbowa³eœ? :P

Zamek

• GoťŠ
« Odpowiedč #17 dnia: Listopad 07, 2012, 19:24:37 »
Te┬┐ ju┬┐ to pr├│bowa┬│em ale nie jestem w stanie wirtualnego komputera uruchomi├Ž na moim komputerze nawet wed┬│ug instrukcji.

Micrus

• jajo kurze
  • Wiadomoťci: 373
  • AKA ArmaCoder
    • WinGDGEdit Homepage
« Odpowiedč #18 dnia: Listopad 08, 2012, 20:33:07 »
Te┬┐ ju┬┐ to pr├│bowa┬│em ale nie jestem w stanie wirtualnego komputera uruchomi├Ž na moim komputerze nawet wed┬│ug instrukcji.
To chyba nic specjalnie trudnego. Sam postawi³em sobie wirtualn¹ maszynê z MS-DOSem, potrzebowa³em go do badania kodu jednej gry pod debuggerem. Sprawa jest bardzo prosta.

• Pobierz Oracle VM Virtualbox i zainstaluj go.
  • Pobierz archiwum z obrazami dyskietek MS-DOS - mam na swoim koncie na chomikuj.pl.
  • Uruchom VirtualBoxa, stw├│rz sobie maszyn├¬ wirtualn┬╣ (jako Other: DOS), potem w ustawieniach maszyny wirtualnej, w sekcji No┼ôniki, kliknij PPM na drzewie no┼ônik├│w i dodaj sobie kontroler dyskietek. Przyda si├¬ do instalacji MS-DOS.
  • Zamontuj obraz dyskietki #1, uruchom maszynk├¬. Uruchomi si├¬ instalator. Je┼ôli zawiesi si├¬ przy formatowaniu dysku - zresetuj maszyn├¬ trzymaj┬╣c Shift. To przerwie autostart instalatora, po to ┬┐eby r├¬cznie sformatowa├Ž wirtualny dysk - poleceniem format C:. Instalator sam tego jako┼ô nie potrafi zrobi├Ž i zawiesza si├¬...
  • Po sformatowaniu mo┬┐esz wpisa├Ž setup i instalacja p├│jdzie dalej normalnie.

Voila, tak oto stworzy³eœ wirtualny komputer z systemem MS-DOS. :P

Emu

• jajo kurze
  • Wiadomoťci: 391
  • P│eŠ: Kobieta
  • niech Daisy cz├¬┼ôciej ratuje Dizzy'ego! :)
« Odpowiedč #19 dnia: Listopad 09, 2012, 15:51:58 »
A ja jeszcze co┼ô podrzucam. Nawet nie maj┬╣c pieni├¬dzy mo┬┐ecie wesprze├Ž gr├¬ samym klikaniem:
http://magicpixelgames.com/kickassist/
"S┬╣ ludzie, kt├│rzy - gdyby nie by┬│o to zabronione b┬╣d┼Ş niemo┬┐liwe - wjechaliby samochodem na Kasprowy Wierch albo do Katedry Wawelskiej."

Mateusz11

• jajo przepi├│rcze
  • **
  • Wiadomoťci: 101
  • Dizzy Fan!
« Odpowiedč #20 dnia: Sierpie˝ 29, 2013, 11:32:48 »
Czy wie kto┼ô mo┬┐e co┼ô na temat powstania gry Spud's Quest beta. Najpierw gra mia┬│a powsta├Ž w kwietniu potem mia┬│a powsta├Ž w lipcu lub sierpniu a teraz tw├│rca gry pisze ┬┐e powstanie na jesieni. Od jaki┼ô czterech lat gra jest tworzona zastanawiam si├¬ czemu tak d┬│ugo.

dizzy9

• strusie jajo
  • Wiadomoťci: 904
    • Status GG
« Odpowiedč #21 dnia: Wrzesie˝ 09, 2013, 01:58:01 »
Pe³na wersja wychodzi 14 wrzeœnia!
http://www.spudsquest.com/index.html
Nic, tylko oszcz├¬dza├Ž pieni┬╣┬┐ki. Nie jest drogo :D

Deathwing

• Global Moderator
  • strusie jajo
  • Wiadomoťci: 673
    • Status GG
    • stoner/space/psychedelic
« Odpowiedč #22 dnia: Wrzesie˝ 14, 2013, 17:51:30 »
25 z┬│ to nie dramat, ale nie wiedzie├Ž czemu spodziewa┬│em si├¬, ┬┐e je┼ôli w ko├▒cu wyjdzie, to b├¬dzie dost├¬pna za darmo :D Jednak na tyle lat i w┬│o┬┐onej pracy co┼ô si├¬ autorowi nale┬┐y. Dobrze wiedzie├Ž, ┬┐e gra jest uko├▒czona, ale na razie si├¬ wstrzymam i poczekam na opinie. Interesuje mnie zw┬│aszcza d┬│ugo┼ô├Ž i poziom trudno┼ôci w stosunku do demka. Graficznie w ka┬┐dym razie powala, bardzo profesjonalnie to wszystko wygl┬╣da i pozostaje mie├Ž nadziej├¬, ze rozgrywka te┬┐ stoi na takim wysokim poziomie.
Hocus pocus, busy wizzy, conjure up another Dizzy ;]
http://echoesofdesert.blogspot.com

MegaJohny

• SUPER JAJO!
  • Wiadomoťci: 1605
  • Emerytowany troll
    • Status GG
« Odpowiedč #23 dnia: Grudzie˝ 12, 2013, 20:41:45 »
U┬┐ytkownik├│w Steama zainteresuje link, gdzie mo┬┐na zag┬│osowa├Ž na gr├¬:
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=110789922&searchtext=spud