Autor Wątek: Miraculous Multiplier Dizzy  (Przeczytany 2235 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zamek

• Gość
Miraculous Multiplier Dizzy
« dnia: Wrzesień 26, 2010, 01:09:18 »
Posiadam: 3 x galazki, kielich koc, dachowki, lom, kilof raz uzyty, galaz nie wiem gdzie ich uzyc. Zdobylem olej i naoliwilem nim przelacznik ale to nic nie dalo. Zdobylem buty tracac zycie probowalem ich uzyc i nie znalazlem zastosowania. Nie wiem jak zdobyc Poggiego i megafon oraz klucz do ktorego dostepu pilnuje ptak ktory zbija. Posiadam takze 20 diamentow. Prosze o pomoc.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2010, 12:19:44 wysłana przez Zamek »

chlodnik229

• jajo kurze
  • Dizzy AGE FaN!
Re: Miraculous Multiplier Dizzy
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 26, 2010, 13:12:16 »
Jesli chodzi o sama gre to jest bardzo dobra;d Wystepuje w niej wiele klonow naszych postaci, wiec fabula gry mi sie podoba. Szkoda tylko, ze gra jest strasznie krotka, jednakze posiada trudne elementy takie jak odkrywanie, ktora chmurka jest realna oraz wymagana jest do tej gry zrecznosc. Trzeba sie niezle napracowac przy tych chmurkach, sam tracilem czas, aby doskoczyc w to miejsce, o ktore chodzilo tworcy gry.

Lom musisz uzyc w zamku na dachu, po prostu poszukaj rzeczy, ktora mozesz otworzyc lomem Z tego, co pamietam przy tej rzeczy byla dyskusja w sensie dizzy mowil, ze trzeba ja podwazyc. Powodzenia.

Zamek

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 26, 2010, 17:35:33 »
Uzylem lomu i zdobylem "puste miejsce" nie wiem co z nim zrobic. Poza tym mam: tabletke PP, mokre buty, cieply koc, galaz, kielich, dachowki. A takze niebieski stroj wielokrotnie wykorzystany, korzen wykorzystany i kilof 1 wykorzystany. Jaki jest krok nastepny.

chlodnik229

• jajo kurze
  • Dizzy AGE FaN!
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 26, 2010, 20:26:13 »
Wulkan jest odpowiedzia na twoje pytanie;d

Zamek

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 27, 2010, 22:08:32 »
Zdobylem jajko i probowalem z nim roznych rzeczy nic mi z tego nie wyszlo. Usilowalem: dac kazdej postaci, upiec w ogniu, zrzucic z gory, upiec na piasku, zmiazdzyc ruchoma krata, zostawic na chmurze, uzyc na dole maszyny. Nic mi z tego nie wyszlo jaki jest krok nastepny.

chlodnik229

• jajo kurze
  • Dizzy AGE FaN!
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 28, 2010, 16:37:11 »
Jajko jest jedynie dodatkowym przedmiotem w grze, za ktory mozesz otrzymac dodatkowe zycie, jesli dasz je odpowiedniej osobie. Jesli chodzi natomiast o fabule glowna to z tego, co pamietam mozesz teraz uzyc 3x galazki, dasz je ptakom, ktore strzega Cie przed dostepem do klucza. Galaz rowniez mozesz wykorzystac, buty (mam nadzieje, ze znasz ich zastosowanie w grze). No, ale priorytetem jest zdobycie 30 monet. Troche to chaotycznie napisalem, ale pod spodem zamieszcze Ci schemat jak masz dalej grac. Czy nadal korzystasz z gogle translatora???

1)uzyj 3xgalazki
2)znajdz miejsce, gdzie pasuje klucz
3)znajdz miejsce, gdzie mozesz zapalic galaz, bedziesz wiedzial o co chodzi jak zrobisz punkt 2
4)uzbieraj 30 monet

Korzen juz teraz mozesz wykorzystac dajac go odpowiedniej osobie, ale poki co nic Ci to nie da. Skup sie na tych 4 punktach, co napisalem.

Zamek

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 28, 2010, 18:04:26 »
Galazki dalem ptakom juz dawno. Kluczem otworzylem juz dawno podziemia. Galeziom oswietlilem podziemia. Teraz mam rzeczy nie uzyte takie jak: trojzab, kielich, koc,tabletka PP, dachowki. Oraz rzeczy juz uzywane: kilof, niebieski stroj, galaz, buty. Czarownica chce cos zielonego i mocnego tak to co mowila przetlumaczylem translatorem ale nie wiem co to jest. Duzo szukalem i nic. Poza tym mam 28 diamentow i nie jestem w stanie znalezc 2 pozostalych. Co robic.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2010, 22:57:58 wysłana przez Zamek »

chlodnik229

• jajo kurze
  • Dizzy AGE FaN!
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 29, 2010, 15:41:55 »
Skoro wszystko zrobiles to niestety musisz teraz poszukac tych 2 monet. Gdy je uzbierasz i zaniesiesz piratowi, da Ci on potrzebna rzecz, ktora ruszy fabule do przodu. Moge poszukac za Ciebie tych dwoch monet, tylko przeslij mi save na mail: chlodnik229@o2.pl . Innej rady niestety nie ma;(

Zamek

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 30, 2010, 09:08:36 »
Zaszedlem juz duzo dalej i posiadam przedmioty nie uzywane takie jak: tabletke PP, kielich, koc, zaklecie odwrocenia, Poggie. Oraz rzeczy uzywane takie jak: megafon, zapalona galaz, kilof, buty, niebieski stroj. Brak mi koncepcji co robic dalej. Probowalem tych przedmiotow uzyc w wielu miejscach i nic mi z tego nie wyszlo.

chlodnik229

• jajo kurze
  • Dizzy AGE FaN!
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 30, 2010, 15:45:15 »
Czarodziej Theo powiedzial Ci dokladnie, gdzie masz uzyc zaklecia odwrocenie, a mianowicie w miejscu gdzie znajduje sie maszyna, ktora dubluje postaci. Potem wystarczy wlozyc Pogiego i gra skonczona.

Mateusz11

• aspirant
  • *
  • Dizzy Fan!
Odp: Miraculous Multiplier Dizzy
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 24, 2015, 10:36:48 »
Nie wiem jak złapać Poggie i nie wiem gdzie znaleźć 2 brakujące diamenty.
« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2015, 23:05:43 wysłana przez Mateusz11 »