Autor W╣tek: Wiesz, ze za duzo grasz w Dizzy, kiedy...  (Przeczytany 8473 razy)

0 u┐ytkownikˇw i 1 GoťŠ przegl╣da ten w╣tek.

TheAlkochochlik

• strusie jajo
  • Wiadomoťci: 967
  • P│eŠ: Mŕ┐czyzna
  • Forumowy upierdliwiec
    • Zjedz mi chomika!
Re: Wiesz, ze za duzo grasz w Dizzy, kiedy...
« Odpowiedč #15 dnia: Kwiecie˝ 13, 2010, 19:08:06 »
...kiedy bedac w ZOO chcesz wejsc do klatki z lwem, by sprawdzic, czy aby nie ma kolca w lapie.
...kiedy dziwisz sie, ze nie dajesz rady nosic w plecaku jednotonowego odwaznika (albo trzech ciezkich kamieni ;)).
...kiedy przeskakujesz napotkane mrowki, szczury i slimaki zamiast po prostu je obejsc.
...kiedy w dziale z nabialem pytasz o najswietszy ser.

PS.
co by bylo, gdyby zamienic blizniakow K. z blizniakami O.

Mielibysmy teraz o jednego blizniaka O. mniej :(.
« Ostatnia zmiana: Kwiecie˝ 13, 2010, 20:03:23 wys│ana przez Jajcarz »

Micrus

• jajo kurze
  • Wiadomoťci: 373
  • AKA ArmaCoder
    • WinGDGEdit Homepage
« Odpowiedč #16 dnia: Kwiecie˝ 13, 2010, 20:43:37 »
... kiedy sadzisz, ze z ziarenka wyrosnie gigantyczna lodyga fasoli, o istnieniu fruwajacego na chmurce zamku nie wspominajac,
... kiedy ukladasz puzzle w nadziei, ze otrzymasz dodatkowe zycie,
... kiedy uwazasz, ze po skoku z czubka wysokiego drzewa bedzie ci sie tylko krecic w glowie
« Ostatnia zmiana: Kwiecie˝ 13, 2010, 20:44:31 wys│ana przez Micrus »

Eternal_Equinox

• aspirant
  • *
  • Wiadomoťci: Jestem kujonem!
« Odpowiedč #17 dnia: Kwiecie˝ 14, 2010, 22:58:15 »
... kiedy orientujesz sie ze kazdy w twym otoczeniu ma imie na \'D\' ..?

TheAlkochochlik

• strusie jajo
  • Forumowy upierdliwiec
    • Zjedz mi chomika!
« Odpowiedč #18 dnia: Maj 04, 2010, 13:38:21 »
...kiedy ochroniarzy probujesz przekupic workiem z monetami.
...kiedy odmrozenia leczysz rozpalajac w domu ognisko.
...i kiedy dziwisz sie, ze nie zawsze udaje ci sie to jedna zapalka!!
...kiedy na cmentarz wybierasz sie z lopata i nie widzisz w tym niczego niestosownego.

Emu

• jajo kurze
  • Wiadomoťci: 391
  • P│eŠ: Kobieta
  • niech Daisy cz├¬┼ôciej ratuje Dizzy'ego! :)
« Odpowiedč #19 dnia: Sierpie˝ 08, 2010, 20:20:47 »
Wiesz, ze za duzo grasz w Dizzy, kiedy...

...w swoim plecaku nosisz najwyzej trzy przedmioty

Ha, prawie mi sie sprawdzil ten "objaw". Niech moim usprawiedliwieniem bedzie to, ze wlasnie gralam w Dizzy...
Okolicznosci dosc "fizjologiczne", ale chyba nie jestescie XIX-wiecznymi grzecznymi dziecmi, ktore udaja, ze nie wiedza, ze ludzie chodza do toalety, ani tez samcami, dla ktorych kobieta jest jakims obcym gatunkiem i nie sa swiadomi, ze kobiety miesiaczkuja...
Otoz udalam sie we wspomniane ustronne miejsce, zastanowilam sie chwile i uznalam, ze (skoro zaraz bedzie tu smierdziec, wiec lepiej przez jakis czas nie otwierac znowu drzwi) dobrze byloby "na jeden kurs" zabrac ze soba trzy przedmioty: tekturowa rolke po papierze toaletowym (do wyrzucenia do torby z surowcami wtornymi) i dwie paczki podpasek (zeby je przeniesc do lazienki).
I tak sie przez moment zastanawialam, ile ja mam ze soba przedmiotow... ;D ;D ;D
"S┬╣ ludzie, kt├│rzy - gdyby nie by┬│o to zabronione b┬╣d┼Ş niemo┬┐liwe - wjechaliby samochodem na Kasprowy Wierch albo do Katedry Wawelskiej."

CC

• aspirant
  • *
  • Wiadomoťci: 72
  • CC
« Odpowiedč #20 dnia: Sierpie˝ 11, 2010, 21:44:04 »
Wiesz, ze za duzo grasz w Dizzy , kiedy
...zaczynasz gadac do jaj w lodowce , nadajesz im imiona, i zastanawiasz sie czemu "cool Dylan" jest cieply gdy lezy na sloncu ?

TheAlkochochlik

• strusie jajo
  • Forumowy upierdliwiec
    • Zjedz mi chomika!
« Odpowiedč #21 dnia: Wrzesie˝ 06, 2010, 23:55:54 »
...kiedy na safari rzucasz kurczakiem w atakujacego nosorozca.

Tak nawiasem mowiac, to po dzis dzien nie wiem co to za zwierz grasuje w lesie Yolkfolk. Za czasow pegasusa wygladal mi zawsze na jakiegos ceratopsa (ktore tak w ogole ponoc byly roslinozene, wiec po co mu kurczak), w wersji PC/Gen zas robi wrazenie rezultatu skrzyzowania dzikiej swini z bykiem (i jeszcze te luski na grzbiecie...) :P.
« Ostatnia zmiana: Wrzesie˝ 06, 2010, 23:56:40 wys│ana przez Jajcarz »

Augustyn

• aspirant
  • *
  • Wiadomoťci: 67
  • Show ya moves!
« Odpowiedč #22 dnia: Stycze˝ 18, 2011, 14:18:51 »
...kiedy nie mozesz jesc jajek w zadnej postaci bo jest ci ich zal:)

Emu

• jajo kurze
« Odpowiedč #23 dnia: Stycze˝ 22, 2011, 10:26:48 »
...kiedy (jezeli masz dziewczyne i nie mozesz sie do niej dodzwonic) nie pomyslisz, ze moze panna sie obrazila za zrzucanie na nia pracy, tylko zaraz panikujesz, ze zostala porwana. ;)
...kiedy majac ochote wejsc na drzewo dziwisz sie, ze nie ma na nim zadnych platform.
...kiedy probujesz wskoczyc na chmure i oczywiscie spadasz na dol i rozbijasz sobie nos. ;)

Oczywiscie jezeli chodzi o to ostatnie, tu nie tylko Dizzy ma swoj wklad, w tekstach kultury pomyslanych dla dzieci jest mnostwo chodzenia po chmurach, zamkow wsrod chmur (ten watek w koncu zostal przejety z "Jacka i lodygi fasoli") itp. W ogole jestem zdania, ze ksiazki, filmy, gry dla dzieci bywaja mocno subwersywne - mam pomysl napisania calej pracy pt. "Srodki psychoaktywne w literaturze i filmie dla dzieci" (moze zreszta wspominalam?) - ale nie tylko to, ogolnie wizja swiata w ksiazkach dla dzieci jest radykalnie nieprzystajaca do tej, ktora uznaje sie za konieczna dla przetrwania doroslego czlowieka. Chyba naprawde lepiej wierzyc w najogolniej rozumiana magie, jezeli chce sie miec dzieci - zeby potem nie musiec im wmawiac, ze sie je oklamywalo.
"S┬╣ ludzie, kt├│rzy - gdyby nie by┬│o to zabronione b┬╣d┼Ş niemo┬┐liwe - wjechaliby samochodem na Kasprowy Wierch albo do Katedry Wawelskiej."

TheAlkochochlik

• strusie jajo
  • Forumowy upierdliwiec
    • Zjedz mi chomika!
« Odpowiedč #24 dnia: Stycze˝ 22, 2011, 12:48:43 »
Srodki psychoaktywne w literaturze i filmie dla dzieci

Ktos slusznie zauwazyl, ze ciekawym jest, ze czesto krasnoludki przedstawiane sa w bajkach i na ilustracjach siedzace pod muchomorem. Zwiazki w tym grzybie maja wlasciwosci halucynogenne, w tym pomniejszania i powiekszania otaczajacej rzeczywistosci. Przypadek? ;)

Do zabawy:
...kiedy uwazasz, ze walkman w sredniowieczu lub magicznej krainie fantasy wcale nie jest anachronizmem ;).
« Ostatnia zmiana: Stycze˝ 22, 2011, 13:00:54 wys│ana przez Jajcarz »

Emu

• jajo kurze
« Odpowiedč #25 dnia: Marzec 26, 2011, 15:33:18 »
A propos "basniowych grzybow", szczerze polecilabym "Emperors of Dreams" Mike\'a Jaya (ogolnie historia odkrywania przez kulture europejska i amerykanska nieznanych wczesniej srodkow psychoaktywnych, mniej wiecej do 1930 r. i ze szczegolnym naciskiem na XIX w.), gdzie jest mowa m.in. o tym... Ale to byloby troche bezczelne, bo to nie jest latwo dostepna ksiazka - ja ja zamawialam z zagranicy przez Empik.

A jezeli chodzi o temat, tym razem zupelnie realistyczne:
... kiedy slyszac muzyke zastanawiasz sie, czy pasowalaby do nowej supermegazajefajnej Dizzy-gry. ;)

Augustyn

• aspirant
  • *
  • Wiadomoťci: 67
  • Show ya moves!
« Odpowiedč #26 dnia: Marzec 28, 2011, 22:14:39 »
...kiedy odrzucasz kromke chleba myslac "To nie uzyteczny przedmiot"
(Powyzsze odnosi sie do DTA gdzie kromka chleba jest nie uzyta)

Emu

• jajo kurze
« Odpowiedč #27 dnia: Maj 06, 2011, 20:37:38 »
Akurat pisalam dygresje o plywaniu i wymyslilam nowy punkt co do przedmiotu, ktory teraz przydalby mi sie w grze... Obrzydliwie stereotypowe plciowo, ale jakos jednak osadzone w Dizzy-grach - dokladniej tych nowszych, fanowskich.

...kiedy widzac nurkujaca dziewczyne dziwisz sie, ze nie ma rozowych butli.

Zizzy

• jajo kurze
  • Wiadomoťci: 247
  • Want some chocolate?
    • Status GG
Odp: Wiesz, ze za duzo grasz w Dizzy, kiedy...
« Odpowiedč #28 dnia: Sierpie˝ 06, 2011, 22:50:32 »
Wiesz, ze za du┬┐o grasz w Dizzy, kiedy...
...kiedy wszyscy w twoim otoczeniu nosz¹ rêkawice bokserskie.
...kiedy myœlisz, ¿e znajdziesz na ulicy gwiazdkê albo diament.
...kiedy niesiesz w plecaku wiadro z wod¹ i dziwisz siê, ¿e woda siê wyla³a.
...kiedy ┬│apiesz swojego psa/kota do klatki i zanosisz go osobie, kt├│ra chcia┬│a si├¬ z nim pobawi├Ž.

Tak jako┼ô wymy┼ôli┬│em  8)

┬úadowanie opisu. Prosz├¬ czeka├Ž.

Emu

• jajo kurze
Odp: Wiesz, ze za duzo grasz w Dizzy, kiedy...
« Odpowiedč #29 dnia: Listopad 30, 2011, 21:00:08 »
Dawno tu nic nie by┬│o, a mi przysz┬│o do g┬│owy a propos zwierz┬╣t:
...kiedy chcesz sobie kupi├Ž zwierz┬╣tko domowe i denerwujesz si├¬, ┬┐e w ┬┐adnym sklepie zoologicznym nie maj┬╣ r├│┬┐owych pluszak├│w.*

* Chodzi mi oczywiœcie o ¿ywe "pluszaki" a la Pogie. Ale, a propos, jak pewnie wspomina³am, hodujê tygrysy i lwy domowe (tj. pluszowe). I urodzi³y siê u mnie tygrysiêta w kolorze niebieskim i lila. Ojciec jest tygrysem syberyjskim, matka bia³¹ tygrysic¹ bengalsk¹... powiedzia³am, ¿e tak siê koñczy mieszanie podgatunków, na co Staœ siê obrazi³ i powiedzia³, ¿e mam rasistowskie pogl¹dy na tygrysy i ¿e jego dzieci s¹ najpiêkniejszymi tygrysami na œwiecie. ;)
Taras i Teresa (owe tygryski) s┬╣ na razie na etapie miauczenia przechodz┬╣cego w pierwsze s┬│owa. Rozw├│j odg┬│os├│w tygrys├│w domowych: pisk - miauczenie - mowa - ryk. Oczywi┼ôcie tygrysy rycz┬╣ce zachowuj┬╣ te┬┐ zdolno┼ô├Ž m├│wienia i miauczenia. ;)