Autor Wątek: Dizzy w Polsce?  (Przeczytany 2325 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Makak

• Gość
Dizzy w Polsce?
« dnia: PaĽdziernik 19, 2010, 11:45:54 »
Hej, hej dizzymaniacy!! To moj pierwszy post.
przegladajac gry, znalazlem takie jak np. Dizzy w Rosji itp. A dlaczego nie ma gry Dizzy w Polsce? Przeciez to bylby hit! Jestescie polska strona! Jakie macie pomysly na taka gre i co mogloby sie w niej pojawic??

Micrus

• jajo kurze
  • AKA ArmaCoder
    • WinGDGEdit Homepage
Re: Dizzy w Polsce?
« Odpowiedź #1 dnia: PaĽdziernik 19, 2010, 14:50:10 »
Przegladajac gry, znalazlem takie jak np. Dizzy w Rosji itp. A dlaczego nie ma gry Dizzy w Polsce?

To proste - bo nikt takowej jeszcze nie napisal. ;)

Przeciez to bylby hit!

Nie sadze. Moim zdaniem nasz kochany kraj to co najwyzej przedmiot smiechu i kpiny na arenie miedzynarodowej. :P Rozumiem, ze w tej grze Dizzy oblegalby Palac Prezydencki wraz z moherowymi obroncami krzyza albo polemizowal nad nazywaniem teletubisia pedalem? ::)

EDIT: No chyba, ze zrobione zostaloby to w formie satyry. Ale do tego trzeba umiejetnosci, zeby zbudowac cos co mialoby rece i nogi.
« Ostatnia zmiana: PaĽdziernik 19, 2010, 14:52:41 wysłana przez Micrus »

TheAlkochochlik

• strusie jajo
  • Forumowy upierdliwiec
    • Zjedz mi chomika!
« Odpowiedź #2 dnia: PaĽdziernik 19, 2010, 14:54:45 »
Rozumiem, ze w tej grze Dizzy oblegalby Palac Prezydencki wraz z moherowymi obroncami krzyza albo polemizowal nad nazywaniem teletubisia pedalem? ::)

Dalej - Denzil zostalby pewnie zwolennikiem hasla JP, Dylan z ziolek przerzucilby sie na dopalacze, a Dziadka wykonczyloby lodzkie pogotowie.
Osobiscie chcialbym bardzo, zeby powstala gra o Dizzym w Polsce, ale pewnie zawieralaby za duzo odniesien do wydarzen politycznych, ktore sila rzeczy za szybko sie dezaktualizuja. Ale przeciez mamy cos wiecej do zaoferowania niz tylko afery.
Moze Dizzy spotykajacy np. Smoka Wawelskiego, albo Biala Dame?
Moze jak skoncze prace nad moim obecnym projektem (czyli za baaardzo dlugi czas :() to sie zabiore wlasnie do wyslania Jajka do kraju nadwislanskiego?
« Ostatnia zmiana: PaĽdziernik 19, 2010, 18:51:23 wysłana przez Jajcarz »

Micrus

• jajo kurze
  • AKA ArmaCoder
    • WinGDGEdit Homepage
« Odpowiedź #3 dnia: PaĽdziernik 19, 2010, 15:01:46 »
Ale przeciez mamy cos wiecej do zaoferowania niz tylko afery.
Moze Dizzy spotykajacy np. Smoka Wawelskiego, albo Biala Dame?

Faktycznie, umieszczenie Dizzy\'ego w swiecie polskich podan i legend mogloby wyjsc nienajgorzej. Ale i tak pozostaja trzy kwestie - kwestia czasu i dobrego pomyslu, dorzucmy jeszcze determinacje autora.
« Ostatnia zmiana: PaĽdziernik 19, 2010, 15:02:05 wysłana przez Micrus »

mrdarek

• YaBB Administrator
  • SUPER JAJO!
  • :)
    • Ĺ’wiat Dizzy
« Odpowiedź #4 dnia: PaĽdziernik 19, 2010, 21:44:09 »
Zarty sobie stroicie - polskie hacki sa najlepsze na swiecie np. dizzy green i dizzy go hard. A polskie dizzy sa w odpowiednim dziale w wyborze gier... Co innego gra na spektrumne jak pisza ruscy - im sie nie dorowna - coz - niech tez beda w czyms najlepsi!
...przeciez sie nie rozdwoje...

dizzy9

• strusie jajo
    • Status GG
« Odpowiedź #5 dnia: PaĽdziernik 20, 2010, 15:20:17 »
No,no tez tego mialem wykorzystac np.szklana gore,czy postac wyrwij deba.Zainspirowalo mnie do tego ksiazka ktora dostala moja mlodsza siostra.(Legendy i opowiadania polskie).
Aaa,mrdarek,obiecuje(zapomnialem wczesniej...)ze patch  z GDG Expand bedzie juz porzadnie sprawdzony zanim ci wysle,bo z GDG Hard byly "problemy techniczne"
Co do "Dizzy w Polsce" to wolalbym go wlasnie wrzucic do czasow gdy byly zywe legendy i basnie(doslownie..)a nie do naszych czasow.

mrdarek

• YaBB Administrator
  • SUPER JAJO!
  • :)
    • Ĺ’wiat Dizzy
« Odpowiedź #6 dnia: PaĽdziernik 20, 2010, 20:02:21 »
Spoko, najlepiej od razu zrob ten patch na angielski rom z wykrzyknikiem (najwyzej dodam ten nowy rom do serwisu) niz na polska wersje co do czego mam do dzisiaj watpliwosci (a braly sie tez stad ze wciaz mi wysylales wersje niby z wykrzyknikiem, a jak ja przepuscilem przez goodnes wychodzila mi wersja PL, no ale takie to juz byly problemy i inne tez) - ja tam sie nie gniewam - ostatnio w pracy wciaz sie z kims zre i mam watpliwosci czy umiem zyc z ludzmi w zgodzie....
...przeciez sie nie rozdwoje...

Emu

• jajo kurze
  • niech Daisy czĂŞĹ“ciej ratuje Dizzy'ego! :)
« Odpowiedź #7 dnia: PaĽdziernik 21, 2010, 15:55:24 »
Prawda, basnie lepsze... ale spodobalo mi sie wyobrazenie moherowego beretu jako przedmiotu do wykorzystania. ;)
"S¹ ludzie, którzy - gdyby nie by³o to zabronione b¹dŸ niemo¿liwe - wjechaliby samochodem na Kasprowy Wierch albo do Katedry Wawelskiej."