Autor W╣tek: Fantastic Adventure of Dizzy projekt PL  (Przeczytany 8198 razy)

0 u┐ytkownikˇw i 1 GoťŠ przegl╣da ten w╣tek.

mrdarek

• YaBB Administrator
  • SUPER JAJO!
  • Wiadomoťci: 2467
  • P│eŠ: Mŕ┐czyzna
  • :)
    • ┼ĺwiat Dizzy
Odp: Fantastic Adventure of Dizzy projekt PL
« Odpowiedč #30 dnia: Stycze˝ 01, 2015, 17:31:56 »
OK, przeszed┬│em. Trzeba tylko uwa┬┐a├Ž na ko├▒cu na buga gwiazdki, ale on chyba wyst├¬puje w oryginale te┬┐. Gdy si├¬ zabierze ostatni┬╣ gwiazdk├¬ w lokacji zbiornik pod cmentarzem - mo┬┐e ona nie znikn┬╣├Ž. Je┼ôli j┬╣ zabierzemy jeszcze raz po nie znikni├¬ciu otrzymamy ekstra 5 gwiazdek. Niestety to b┬│┬╣d - blokada w wie┬┐y zamku nie zniknie. Tak wi├¬c je┼ôli ostatnia gwiazdka nie zniknie to jej nie bierzcie ponownie - wtedy mo┬┐na gr├¬ sko├▒czy├Ž.

Zamieszcze grê na Dizzy pl myœlê, ze 10-tego w sobotê - oczywiœcie postaram siê, bez obietnic 100%
...przeciez sie nie rozdwoje...

mrdarek

• YaBB Administrator
  • SUPER JAJO!
    • ┼ĺwiat Dizzy
« Odpowiedč #31 dnia: Stycze˝ 06, 2015, 11:33:16 »
Mam wa┬┐ne pytanie - co zrobi├Ž z t┬╣ gr┬╣: http://www.dizzy.pl/gry/dizzy3/projektpl3-a.shtml
Wywali├Ž j┬╣ z serwisu bo to stara wersja a da├Ž tylko now┬╣ jako patch oczywi┼ôcie???

dizzy9

• strusie jajo
  • Wiadomoťci: 904
    • Status GG
« Odpowiedč #32 dnia: Stycze˝ 09, 2015, 19:55:13 »
Nie wiem w┬│a┼ônie. Jak dla mnie, to by by┬│o mi┬│o zostawi├Ž t┬╣ stron├¬ jako "starszy patch" czy co┼ô w ten dese├▒.

mrdarek

• YaBB Administrator
  • SUPER JAJO!
    • ┼ĺwiat Dizzy
« Odpowiedč #33 dnia: Stycze˝ 11, 2015, 13:03:39 »
Po d┬│ugim namy┼ôle zdecydowa┬│em si├¬ usun┬╣├Ž starsz┬╣ wersj├¬ - to by┬│oby myl┬╣ce. Download na stronie. Mam nadziej├¬, ┬┐e wszyscy graj┬╣ :)

cyco

• strusie jajo
  • Wiadomoťci: 776
  • Dizzy fan od lat :)
« Odpowiedč #34 dnia: Marzec 07, 2015, 18:56:05 »
Nasz³o mnie ostatnio na starego dobrego Dizziego, wiêc za³¹czy³em sobie FAOD PL 2.0 :) Wszystko ³adnie piêknie, mia³em ma³e problemy z uk³adank¹ o nowe ¿ycie bo przyzwyczajony by³em do tego, ¿e literki z lewej strony tworz¹ kolumnê liter "HBCA" a w tej wersji jest inny tekst zaklêcia :D Hokus Pokus Kizi Mizi xD

Pozdrawiam Dizzy Fan├│w :)