Autor Wątek: Mapka  (Przeczytany 1882 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zbysia

• aspirant
  • *
Mapka
« dnia: Sierpień 24, 2002, 15:07:33 »
Nie wiedzialam, gdzie zadac to pytanie... ???
...Czy mozliwe bedzie zamieszczenie mapy Krzysiobala do gry "Crystal Kingdom Dizzy" na stronie Swiata Dizzy?
Wiem, ze webmaster ma duzo pracy, caly czas zmniejsza sie ilosc miejsca na nowe rzeczy, ale tak tylko pytam...
Zbysia

mrdarek

• YaBB Administrator
  • SUPER JAJO!
  • :)
    • Ĺ’wiat Dizzy
Re: Mapka
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 24, 2002, 15:41:41 »
 :-[ Jest to o tyle niemozliwe, ze na Swiecie Dizzy obowiazuje kolejka materialow do aktualizacji. W tym tygodniu juz bylo takie mnostwo rzeczy, ze nawet mysz by sie nie wcisnela do kolejki, a co dopiero taaaaka mapka.  ;D A tu jeszcze bedzie ekstra aktualizacja jutro! (poza kolejka, coz szczesciara ta aktualizacja - udalo sie jej bo musi byc w okreslonym czasie...).
Nastepnie w tej chwili - o ile mnie pamiec nie myli - mam az 3 super pilne aktualizacje na kazdy tydzien - zero wpychania sie wiec do kolejki! No a dopiero potem moge sluchac glosow fanow i zrobic cos na ich zyczenie.
Jak jednak uczy mnie zycie - zawsze cos moze wypasc i kolejne super pilne aktualizacje przebija prosby fanow :(((((((((
Na pocieszenie dodam, ze Crystal da sie przejsc bez mapki - poczytaj dokladnie opis przejscia z mojej strony...
O czym beda najblizsze aktualizacje ???
Nie powiem!!!  :-X To tajemnica  :-X
...przeciez sie nie rozdwoje...

Krzysiobal

• jajo przepiĂłrcze
  • **
  • Best Dizzy FaN!
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 27, 2002, 00:40:41 »
POZWOLICIE, ZE JA SIE WTRACE!!!  ;D
JESTEM KRZYSIOBAL - autor tej znakomitej mapki - nie przechwalajac sie. Wiem, ze webmaster ma mnostwo pracy, ale znalazlem sposob na obejscie tego :-) W przyszlych dniach zamieszcze mapke na swojej stronce i podam WAM do niej linka. Bedziecie mogli ogladac linka!!!

Life is brutal, full of zasadzkas, niespodziankas and sometimes kopas w dupas.

mrdarek

• YaBB Administrator
  • SUPER JAJO!
  • :)
    • Ĺ’wiat Dizzy
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 27, 2002, 06:48:49 »
W ten sposob prawa do zamieszczania mapek beda mialy juz praktycznie wszystkie polskie dizzy-strony.  :\'(  Wciaz jednak polskie strony beda lepsze od zachodnich - gdzie maja tylko mapki na spektrum  ;D. Dobra, nie bede sie o to zloscil o mapki, ktorych nie jestem autorem. Jednak Polacy to urodzeni piraci. A co do tych mapek to u mnie ukaza sie dokladnie tak jak zaplanowalem - a wiec wkrotce...
...przeciez sie nie rozdwoje...