Autor W╣tek: Kupi├¬ pude┬│kow┬╣ wersj├¬ FAOD lub sam cart  (Przeczytany 2408 razy)

0 u┐ytkownikˇw i 1 GoťŠ przegl╣da ten w╣tek.

Alan_US

• aspirant
  • *
  • Wiadomoťci: 66
  • P│eŠ: Mŕ┐czyzna
  • The Fantastic Adventures Of Dizzy
Kupiê pude³kow¹ wersjê FAOD lub sam cart
« dnia: Wrzesie˝ 23, 2015, 16:30:46 »
Witam.
Od pewnego czasu sta³em siê bardzo agresywnym kolekcjonerem cartów Famicom, NES, kaset c64, i innych pikseloz. Mam do Was ogromn¹ proœbê - je¿eli ju¿ wyroœliœcie z Dizzy, albo straciliœcie zapa³ lub wasze oko ju¿ nie ciesz¹ stare kartrid¿e z faod, to chêtnie odkupiê obojêtnie w jakiej wersji. Poni¿ej prezentujê to, na co polujê:

P.S. Wiem, ┬┐e opr├│cz powy┬┐szych przyk┬│ad├│w faod, istnieje r├│wnie┬┐ inny cart, z obrazkiem dok┬│adnie jak na pude┬│ku. Musi istnie├Ž, bo jako dzieciak kiedy┼ô wypo┬┐yczy┬│em taki z osiedlowej wypo┬┐yczalni kaset video, w kt├│rej by┬│y te┬┐ carty (przetrzymuj┬╣c go z soboty do poniedzia┬│ku, bo w niedziele by┬│o zamkni├¬te, wi├¬c wys├¬pili ode mnie wi├¬cej za przetrzymanie faod, ha!)

Niestety odkopuj¹c historiê internetu dziêki stronom, które to umo¿liwiaj¹, ostatni¹ wersjê pude³kow¹ faod jak¹ widziano, sprzedano na allez³o za 330 z³ w 2012. Oryginaln¹ wersjê NES ju¿ zakupi³em (film z unboxingiem wkrótce tu wrzucê), ale po cartach z faod ani widu, ani s³ychu. Widzia³ ktoœ? Coœ? Gdzieœ? Proszê o kontakt np na priv!

mrdarek

• YaBB Administrator
  • SUPER JAJO!
  • Wiadomoťci: 2467
  • :)
    • ┼ĺwiat Dizzy
Odp: Kupiê pude³kow¹ wersjê FAOD lub sam cart
« Odpowiedč #1 dnia: Wrzesie˝ 26, 2015, 10:52:57 »
┬úadna kolekcja - chyba mam ju┬┐ skany na www tych wszystkich cart├│w instrukcji i map, ale jakbym nie mia┬│ - nie zapomnij podes┬│a├Ž - umieszcz├¬ na www :)
...przeciez sie nie rozdwoje...

nowa_era

• jajo przepi├│rcze
  • **
  • Wiadomoťci: 193
  • Forumowy detektyw ;D
« Odpowiedč #2 dnia: Pa╝dziernik 05, 2015, 13:09:26 »
Podziwiam, w dzisiejszych czasach kolekcjonowanie starych gier jest bardzo kosztowne, wiem, bo sam coœ od czasu do czasu kupiê. Wersja FAOD której szukasz faktycznie jest rarytasem, by³o ich bardzo niewiele i nie do koñca wiadomo dlaczego jedna firma wypuœci³a dwie wersje labela.
Ja od siebie dodam tylko jedno zdjêcie:

http://www.nowa_era.republika.pl/100_1717.JPG

To s┬╣ w zasadzie 3 Dizzy carty r├│┬┐nych firm, Treasure Island Dizzy i FAOD s┬╣ jakich┼ô tajwanskich/chinskich/niewiadomo jakich producent├│w, za to Adventurer wydaje si├¬ by├Ž oryginalnym BIC.

Powodzenia w zbieraniu, spr├│buj jeszcze przeszuka├Ž ebay.
Kupie gry na: Atari 2600, Philips Videopac G7000, SMS, SMD, NES, SNES i inne starocie

GG:8850255

DiDzej zrob dobre Tyfy-Tyfy :D

Miras

• Projektant gier i grafik
  • SUPER JAJO!
  • Wiadomoťci: 1186
  • Oldschool member!
    • Projektowanie graficzne, projektowanie stron www, grafika komputerowa
« Odpowiedč #3 dnia: Grudzie˝ 14, 2015, 02:40:13 »
P.S. Wiem, ┬┐e opr├│cz powy┬┐szych przyk┬│ad├│w faod, istnieje r├│wnie┬┐ inny cart, z obrazkiem dok┬│adnie jak na pude┬│ku. Musi istnie├Ž, bo jako dzieciak kiedy┼ô wypo┬┐yczy┬│em taki z osiedlowej wypo┬┐yczalni kaset video, w kt├│rej by┬│y te┬┐ carty (przetrzymuj┬╣c go z soboty do poniedzia┬│ku, bo w niedziele by┬│o zamkni├¬te, wi├¬c wys├¬pili ode mnie wi├¬cej za przetrzymanie faod, ha!)

Pami├¬tam ten kartrid┬┐ z Fantastic Dizzy. Sam dawniej mia┬│em po┬┐yczony na weekend od kole┬┐anki, po czym musia┬│em go odda├Ž ze ┬│z┬╣ w oku, bo gra bardzo mnie wci┬╣g┬│a :).  Na moim osiedlu istnia┬│a bardziej "wypo┬┐yczalnia pantoflowa". Kto mia┬│ kartrid┬┐e, wymienia┬│ si├¬ najpierw tytu┬│ami a potem gr┬╣.

Niestety targowiska mia┬│y to do siebie, ┬┐e ┬┐adnych kartrid┬┐├│w z BIC-a nie mo┬┐na by┬│o dosta├Ž. Swojego Faod zdoby┬│em na z┬│otej pi┬╣tce.

Alan_US

• aspirant
  • *
« Odpowiedč #4 dnia: Luty 10, 2016, 12:26:45 »
Gdyby ktoœ by³ zainteresowany, znalaz³em dziœ aukcjê z nietypowym cartem Dizzy:
http://allegro.pl/the-fantastic-adventures-of-dizzy-pegasus-bic-i5971669672.html#tabsAnchor

Jako, ¿e troszkê sam znam siê na rzeczy, jestem przekonany, ¿e to bootleg wiêc nie jestem zainteresowany.

Alan_US

• aspirant
  • *
« Odpowiedč #5 dnia: Luty 19, 2016, 09:57:34 »
Dobra... Przyznaj├¬, ┬┐e nie za bardzo mia┬│em ochot├¬ na ten kartrid┬┐, ale jak zobaczy┬│em, ┬┐e 9 os├│b licytuje a cen├¬ podbito do 200 z┬│, musia┬│em wzi┬╣├Ž udzia┬│ i...wygra┬│em. Cart wygl┬╣da jakby by┬│ jak┬╣┼ô oficjaln┬╣ wersj┬╣ BIC z Tajwanu. Opakowanie jest solidne jak inne BICi wi├¬c trudno mi stwierdzi├Ž czy to podr├│bka.