Autor Wątek: Mapy  (Przeczytany 941 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mateusz11

• jajo przepiórcze
  • **
  • Dizzy Fan!
Mapy
« dnia: Luty 28, 2018, 14:22:12 »
Wiem jak uruchamiać gry Dizzy ale nie wiem jak zrobić by wyświetliła mi się mapa. Zamiast mapy wyświetla mi się 500 Error.

dizzy9

• strusie jajo
    • Status GG
Odp: Mapy
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 28, 2018, 22:24:53 »
Niestety, tak jest w wielu innych miejscach na stronie....admin nie logował się od października :(
Strona umiera :(

Micrus

• jajo kurze
  • AKA ArmaCoder
    • WinGDGEdit Homepage
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 01, 2018, 16:49:19 »
Zawsze możesz spróbować znaleźć kopię mapy na https://web.archive.org - zamiast klikać na mapę, skopiuj adres linku do niej i spróbuj go wyszukać, być może istnieje kopia archiwalna. :P

nowa_era

• jajo przepiórcze
  • **
  • Forumowy detektyw ;D
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 17, 2018, 19:03:18 »
To chyba jedyne sensowne rozwiązanie, niestety strona podupada i zapewne niedługo zniknie gdy będzie trzeba opłacić serwery. Szkoda, bo wiąże się z nią jak i z tym forum wiele ciekawych historii i jest to jedno z najstarszych odwiedzanych przeze mnie miejsc w internecie. Wydaje mi się, że to miejsce opustoszało w miarę popularyzacji facebooka i innych portali społecznościowych, jak i przyczyną może być niewielkie zainteresowanie Dizzy grami ze strony młodszego pokolenia..
Taka kolej rzeczy, ciekaw jestem tylko kto ze starych wyjadaczy jeszcze choć od czasu do czasu tutaj zagląda..
Kupie gry na: Atari 2600, Philips Videopac G7000, SMS, SMD, NES, SNES i inne starocie

GG:8850255

DiDzej zrob dobre Tyfy-Tyfy :D

Krzysiobal

• jajo przepiórcze
  • **
  • Best Dizzy FaN!
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 17, 2018, 22:28:24 »
Też mnie to dziwi, że strona od roku nie ma żadnych aktualizacji, a administrator o niej zapomniał. Jak poszukałem sobie w Google z ciekawości coś o mrdarku to mi sę ukazało, zę chyba teraz zainteresował się krawiectwem ;)

Też mam z tą stroną mnóstwo ciekawych wspomnień. Nigdy nie wspierałem żadnej strony ale to jedna z niewielu witryn, co do której naprawdę nie chciałbym, aby zniknęła z sieci i sam chciałbym ją wesprzeć. Przy zakupie domeny na 5 lat, kosztuję ok 100zł/rok więc może zrzutka?
Life is brutal, full of zasadzkas, niespodziankas and sometimes kopas w dupas.

dizzy9

• strusie jajo
    • Status GG
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 17, 2018, 22:37:52 »
Zrzutka jak najbardziej.
Tylko żeby mrdarek założył jakąś zbiórkę czy coś...to na 100% wspieram  8)
Ciekawe, ilu znajomych z forum dałoby się ściągnąć na akcję...

nowa_era

• jajo przepiórcze
  • **
  • Forumowy detektyw ;D
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 17, 2018, 22:49:25 »
Możemy się przekonać, proponuje by w tym temacie wypowiadały się osoby które na taką zrzutkę by się pisały. Ja oczywiście również jestem za o ile fundusze mi pozwolą.
Doskonale wiem, że jest to off topic tak bardzo tępiony na tym forum ale.. przecież na dobrą sprawę nie ma kto nam zabronić. Gdy nie ma kota - myszy harcują ;)
Kupie gry na: Atari 2600, Philips Videopac G7000, SMS, SMD, NES, SNES i inne starocie

GG:8850255

DiDzej zrob dobre Tyfy-Tyfy :D

Micrus

• jajo kurze
  • AKA ArmaCoder
    • WinGDGEdit Homepage
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 17, 2018, 23:05:20 »
Nie bardzo rozumiem sens organizowania zrzutki na domenę, kiedy nie grozi jej wygaśnięcie w najbliższym czasie - została miesiąc temu przedłużona o kolejny rok. Jeśli już cokolwiek miałoby zagrażać tej stronie, to raczej zniknięcie pod setką warstw kurzu, które strona główna zbiera od roku. No, i może zwyczajnie przestanie działać, bo widać wszędzie problemy z archaicznymi skryptami w Perlu.

Tak czy inaczej, pomijając to czy robienie takich rzeczy jest sensowne czy nie, wszystko i tak sprowadza się do jednej rzeczy: tego, czy admin właściwie chce/potrzebuje pomocy. Jeśli chodzi o powierzenie komuś szlachetnej misji aktualizacji strony to odpowiedź znacie od lat. :P O tę drugą rzecz moglibyście go zwyczajnie zapytać. :P