Autor Wątek: Fantastic adventure of Dizzy na NES  (Przeczytany 5594 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Bonio

• jajo kurze
  • Wampir z forum
Fantastic adventure of Dizzy na NES
« dnia: Sierpień 26, 2002, 01:16:30 »
Czy jest jakies tlumacznie ( na polski oczywiscie) tej gry? i czy sa jakies mapki (najlepiej w jpg lub gif) tej gry?
wiem ze sa te rzezy na sege genesis ,ale mnie interesuje NES (chyba ze nie bedzie na ta konsolke).
Dizzy ;]

mrdarek

• YaBB Administrator
  • SUPER JAJO!
  • :)
    • Ĺ’wiat Dizzy
Re: Fantastic adventure of Dizzy na NES
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 26, 2002, 07:05:19 »
Caly problem z tlumaczeniem tej gry polega na trudnym ukladzie tekstow w romie i malej ilosci miejsca na polskie teksty w miejsce angielskich. Generalnie jest to do przejscia, ale chyba nie wybila jeszcze godzina dla tlumaczenia tej gry. Pewnie kiedys, kiedys...
...przeciez sie nie rozdwoje...

Bonio

• jajo kurze
  • Wampir z forum
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 26, 2002, 11:34:16 »
piszesz o wersji NES,tak?
bo jak pisze na stronie jest tlumaczenie do wersji na Sege skonczone w 99% ale nie udostepnione.

BTW dlaczego te tlumaczenie ma byc przerywane? (tak tam pisze:http://www.dizzy.gex.pl/gry/dizzy3/tlumacz3.htm )
Dizzy ;]

Bonio

• jajo kurze
  • Wampir z forum
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 26, 2002, 11:41:10 »
jeszcze sprawa mapke do segi.Na stronie sa 4 mapki i pisze ,ze kolejne 8 jest  w drodze.Wiem ,ze aktualizcje sa w scislym grafiku,ale czy nie dalo by sie przyspieszyc udostepnienia ich na stronie?   ???

Dizzy ;]

mrdarek

• YaBB Administrator
  • SUPER JAJO!
    • Ĺ’wiat Dizzy
- Re: Fantastic adventure of Dizzy na NES
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 26, 2002, 17:23:21 »
No wlasnie: tlumaczenie jest skonczone, ale nie przetestowane. Potrzebuje spokojnego weekendu na zagranie i poprawienie bledow. Premiera mapek zas jest odwlekana, bo wciaz sa o wiele wazniejsze sprawy, jak chocby zalozenie forum czy nowego naglowka. Wiem, ze dla niektorych to wlasnie mapki sa najwazniejsze, ale coz - staram sie wyposrodkowac te potrzeby - dla mnie wazniejsze bylo porzadne ustawienie strony - inaczej ludzie sie do niej zniechecaja a wtedy nic po naglej publikacji mapek. Na pocieszenie dodam, ze premiera 4 nastepnych mapek jest przewidziana na 8 wrzesnia - ale nie gwarantuje tego dotrzymac - jesli wypadnie znow cos wazniejszego  :( . Moge tylko przeprosic, ze taki jestem i trzymam sie jakis glupich terminow i ze przewiduje jedna porzadna aktualizacje na tydzien... Musisz wiedziec bonio - ze robienie strony takiej jak ta to o wiele wiecej pracy niz znalezienie newsa i jego opublikowanie - jak np. na http://emu.pl .Coz - ja im nie zazdroszcze predkosci aktualizacji - na www.dizzy.gex.pl sa inne uklady i aktualizacje sa wolniejsze. Szlachetni Dizzy-fani pogodzcie sie z tym. Of course - mozemy to tutaj jeszcze przedyskutowac na forum

Bonio

• jajo kurze
  • Wampir z forum
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 26, 2002, 18:58:59 »
no oczywiscie ze forum i naglowek sa wazniejsze ,ale myslalem ze teraz jak juz sa w/w rzeczy to da sie przyspieszyc zamieszczenie mapek.Dodatkowo nie dawno strona miala "przeprowadzke".No mam nadzieje ze najdalej 8 wrzesnia beda te mapki i moze tlumaczenie.
Dizzy ;]

Bonio

• jajo kurze
  • Wampir z forum
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 28, 2002, 17:36:22 »
Mr Darek a moglbys mi te mapki wyslac na e-mail?
Dizzy ;]

mrdarek

• YaBB Administrator
  • SUPER JAJO!
    • Ĺ’wiat Dizzy
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 28, 2002, 19:28:42 »
OK - wyslalem Ci sekretna informacje na BP.

Zbysia

• aspirant
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 29, 2002, 20:09:39 »
A jakie mapki zostana zamieszczone tego 8 wrzesnia( moze chociaz troszeczke wczesniej by sie dalo ??? Przepraszam, ze jestem taka upierdliwa, ale wtedy tak fajnie by wygladala strona z Dizzym, coraz wiecej nowych elementow...) ???    A co jeszcze przewidujesz, MrDarku, w nastepnych aktualizacjach, oprocz mapek i innych rzeczy, o ktorych juz wiemy ???
Zbysia

mrdarek

• YaBB Administrator
  • SUPER JAJO!
    • Ĺ’wiat Dizzy
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 29, 2002, 21:05:22 »
OK, Zbysia - tez Ci przeslalem sekretna informacje - jak boniowi. Co do tego kiedy co sie ukaze musicie mi zaufac - po pierwsze to nie moge calej swojej zyciowej energii przelac na www. Po drugie - mam pewna wizje  8) . Naciski Dizzy fanow nie zmienia mojej wizji rozwoju Swiata Dizzy. Strona bedzie sie rozwijala tak jak dotychczas - co tydzien troszeczke - czasem szybciej, czasem wolniej. Do czasu aktualizacji musi Wam wystarczyc forum...  :\'( .
Co moze zrobic Dizzy-fan dla serwisu? uzgadniac ze mna rozne propozycje materialow na aktualizacje - ich wlasne opracowanie/zrobienie... No i niestety bedzie sie musial liczyc z tym, ze zamieszczone one beda wg mojej wizji - gdy nadejdzie ich czas...
Naprawde  :-[ nie mozna codziennie rozwijac te strone...
Skuscie paru ludzi, zeby z Wami rozmawialo na forum , to sie mniej bedziecie nudzic  ;)

Bonio

• jajo kurze
  • Wampir z forum
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 29, 2002, 21:23:50 »
jak narazie na nudy nie narzekam(y?),ale jak bedzie mozna to polece to forum komus  ;)
Dizzy ;]

mrdarek

• YaBB Administrator
  • SUPER JAJO!
    • Ĺ’wiat Dizzy
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 29, 2002, 21:47:15 »
 :) Tylko nie polecaj wprost na innych forumach, bo sie jeszcze na mnie obraza ...

Bonio

• jajo kurze
  • Wampir z forum
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 29, 2002, 21:59:28 »
to oczywiste,ze tak nie mozna.
Dizzy ;]