Autor W╣tek: Dizzy X - przer├│bka Dizzy AGE  (Przeczytany 1061 razy)

0 u┐ytkownikˇw i 1 GoťŠ przegl╣da ten w╣tek.

Emu

• jajo kurze
  • Wiadomoťci: 391
  • P│eŠ: Kobieta
  • niech Daisy cz├¬┼ôciej ratuje Dizzy'ego! :)
Dizzy X - przer├│bka Dizzy AGE
« dnia: Grudzie˝ 19, 2016, 12:16:38 »
Ukaza┬│a si├¬ przer├│bka starego Dizzy X na Dizzy AGE. Wcze┼ôniej napisa┬│am, ┬┐e utkn├¬┬│am na pocz┬╣tku... teraz utkn├¬┬│am bli┬┐ej ko├▒ca. Gra jest troch├¬ rozbudowana w stosunku do orygina┬│u i np. kanister jest pusty, nie wiem, gdzie znale┼Ş├Ž benzyn├¬... Je┼ôli kto┼ô ju┬┐ gra┬│ w przer├│bk├¬, z g├│ry dzi├¬kuj├¬. Mam sporo przedmiot├│w, w tym nawet nieu┬┐ywanych (jab┬│ko, d┬│ugi metalowy dr┬╣g? - w og├│le tym razem kiepsko przet┬│umaczone na angielski) i ju┬┐ nie wiem, co dalej zrobi├Ž. Zaskakuje mnie te┬┐, ┬┐e dacza dieputata p├│ki co tylko do ozdoby - Dizzy nie mo┬┐e tam wej┼ô├Ž ani nic...

Kto┼ô na forum Yolkfolk ┬┐artowa┬│, ┬┐e pewnie ruscy hakerzy u kogo┼ô wykryli, ┬┐e ┼Şle m├│wi┬│ o Rosji i za kar├¬ ju┬┐ nie b├¬dzie m├│g┬│ przej┼ô├Ž ┬┐adnej gry... O┼ôwiadczam wszem i wobec, ┬┐e o polityce dzisiejszej Rosji mam jak najgorsze zdanie i ┬┐e Krym to Ukraina, a Putin to хуйло! ;)
« Ostatnia zmiana: Grudzie˝ 19, 2016, 21:36:28 wys│ana przez Emu »
"S┬╣ ludzie, kt├│rzy - gdyby nie by┬│o to zabronione b┬╣d┼Ş niemo┬┐liwe - wjechaliby samochodem na Kasprowy Wierch albo do Katedry Wawelskiej."

Mateusz11

• jajo przepi├│rcze
  • **
  • Wiadomoťci: 101
  • Dizzy Fan!
Odp: Dizzy X - przer├│bka Dizzy AGE
« Odpowiedč #1 dnia: Grudzie˝ 20, 2016, 12:27:29 »
Ja te┬┐ utkn┬╣┬│em pod koniec gry mam: narz├¬dzia, olej u┬┐ywany, jab┬│ko, szczypce u┬┐ywane, mask├¬ gazow┬╣ u┬┐ywan┬╣, pusty kanister, stary but, star┬╣ puszk├¬, stare no┬┐yczki, latark├¬, co robi├Ž dalej? D┬│ugi metalowy dr┬╣g nale┬┐y u┬┐y├Ž z lewej strony sadzawki tam gdzie p┬│ywa cz┬│owiek na ┬│├│dce ┬┐eby wyj┬╣├Ž 3 rzeczy z wody. Gdy wnosisz kaset├¬ magnetofonow┬╣ na ekran z ┬│├│dka to ┬│├│dka przestaje p┬│ywa├Ž wi├¬c najpierw musisz wy┬│owi├Ž 3 rzeczy z wody. Je┬┐eli chodzi o ┬│om kt├│ry dostaje si├¬ od cz┬│owieka z piwem w zamian za ryb├¬ to nale┬┐y go u┬┐y├Ž do otwarcia studzienki kanalizacyjnej par├¬ metr├│w w lewo od tego cz┬│owieka.
« Ostatnia zmiana: Grudzie˝ 20, 2016, 18:05:45 wys│ana przez Mateusz11 »

Jarys

• aspirant
  • *
  • Wiadomoťci: 5
  • Dizzy Fan!
« Odpowiedč #2 dnia: Stycze˝ 08, 2017, 01:34:06 »
Olej nale┬┐y u┬┐y├Ž trzy razy:
1. na ┬│├│dce przewo┼Şnika
2. na sejfie w dzwonnicy
3. na zardzewia┬│ych no┬┐yczkach wydobytych za pomoc┬╣ bosaka "PIKE POLE" z rzeki.

Jarys

• aspirant
  • *
  • Wiadomoťci: 5
  • Dizzy Fan!
« Odpowiedč #3 dnia: Stycze˝ 10, 2017, 09:28:43 »
Paliwo znajdziesz w niebieskiej beczce tam gdzie szczury. Musisz mie├Ž w┬╣┬┐ i kanister.

Mateusz11

• jajo przepi├│rcze
  • **
  • Wiadomoťci: 101
  • Dizzy Fan!
« Odpowiedč #4 dnia: Stycze˝ 10, 2017, 23:52:46 »
 Dzi├¬kuje za pomoc ale gr├¬ uda┬│o mi si├¬ uko├▒czy├Ž 22 grudnia.

mrdarek

• YaBB Administrator
  • SUPER JAJO!
  • Wiadomoťci: 2467
  • P│eŠ: Mŕ┐czyzna
  • :)
    • ┼ĺwiat Dizzy
« Odpowiedč #5 dnia: Stycze˝ 28, 2017, 12:19:22 »
Dosta┬│em materia┬│y do gry - wiem, ┬┐e sp├│┼Şnione, ale z materia┬│ami ju┬┐ si├¬ bior├¬ do opracowania :)
...przeciez sie nie rozdwoje...