Autor Wątek: Dizzy X - przeróbka Dizzy AGE  (Przeczytany 432 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Emu

• jajo kurze
  • niech Daisy częściej ratuje Dizzy'ego! :)
Dizzy X - przeróbka Dizzy AGE
« dnia: Grudzień 19, 2016, 12:16:38 »
Ukazała się przeróbka starego Dizzy X na Dizzy AGE. Wcześniej napisałam, że utknęłam na początku... teraz utknęłam bliżej końca. Gra jest trochę rozbudowana w stosunku do oryginału i np. kanister jest pusty, nie wiem, gdzie znaleźć benzynę... Jeśli ktoś już grał w przeróbkę, z góry dziękuję. Mam sporo przedmiotów, w tym nawet nieużywanych (jabłko, długi metalowy drąg? - w ogóle tym razem kiepsko przetłumaczone na angielski) i już nie wiem, co dalej zrobić. Zaskakuje mnie też, że dacza dieputata póki co tylko do ozdoby - Dizzy nie może tam wejść ani nic...

Ktoś na forum Yolkfolk żartował, że pewnie ruscy hakerzy u kogoś wykryli, że źle mówił o Rosji i za karę już nie będzie mógł przejść żadnej gry... Oświadczam wszem i wobec, że o polityce dzisiejszej Rosji mam jak najgorsze zdanie i że Krym to Ukraina, a Putin to хуйло! ;)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2016, 21:36:28 wysłana przez Emu »
"Są ludzie, którzy - gdyby nie było to zabronione bądź niemożliwe - wjechaliby samochodem na Kasprowy Wierch albo do Katedry Wawelskiej."

Mateusz11

• aspirant
  • *
  • Dizzy Fan!
Odp: Dizzy X - przeróbka Dizzy AGE
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 20, 2016, 12:27:29 »
Ja też utknąłem pod koniec gry mam: narzędzia, olej używany, jabłko, szczypce używane, maskę gazową używaną, pusty kanister, stary but, starą puszkę, stare nożyczki, latarkę, co robić dalej? Długi metalowy drąg należy użyć z lewej strony sadzawki tam gdzie pływa człowiek na łódce żeby wyjąć 3 rzeczy z wody. Gdy wnosisz kasetę magnetofonową na ekran z łódka to łódka przestaje pływać więc najpierw musisz wyłowić 3 rzeczy z wody. Jeżeli chodzi o łom który dostaje się od człowieka z piwem w zamian za rybę to należy go użyć do otwarcia studzienki kanalizacyjnej parę metrów w lewo od tego człowieka.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 20, 2016, 18:05:45 wysłana przez Mateusz11 »

Jarys

• aspirant
  • *
  • Dizzy Fan!
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 08, 2017, 01:34:06 »
Olej należy użyć trzy razy:
1. na łódce przewoźnika
2. na sejfie w dzwonnicy
3. na zardzewiałych nożyczkach wydobytych za pomocą bosaka "PIKE POLE" z rzeki.

Jarys

• aspirant
  • *
  • Dizzy Fan!
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 10, 2017, 09:28:43 »
Paliwo znajdziesz w niebieskiej beczce tam gdzie szczury. Musisz mieć wąż i kanister.

Mateusz11

• aspirant
  • *
  • Dizzy Fan!
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 10, 2017, 23:52:46 »
 Dziękuje za pomoc ale grę udało mi się ukończyć 22 grudnia.

mrdarek

• YaBB Administrator
  • SUPER JAJO!
  • :)
    • Świat Dizzy
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 28, 2017, 12:19:22 »
Dostałem materiały do gry - wiem, że spóźnione, ale z materiałami już się biorę do opracowania :)
...przeciez sie nie rozdwoje...