Autor W╣tek: Fantasy World Daisy  (Przeczytany 1076 razy)

0 u┐ytkownikˇw i 1 GoťŠ przegl╣da ten w╣tek.

Mateusz11

• jajo przepi├│rcze
  • **
  • Wiadomoťci: 101
  • Dizzy Fan!
Fantasy World Daisy
« dnia: Sierpie˝ 05, 2016, 12:57:54 »
Mam: ostry miecz, kilof, sprzêt do nurkowania, p³etwy, szpadel ogrodowy, kie³basa, ZX Spectrum, ¿elazny ³om, magnez, lwi¹ wo³owinê, g³oœn¹ tubê, oraz 48 monet.

┼ĺwinia chce trufle z sk┬╣d je wzi┬╣├Ž a mo┬┐e co┼ô innego trzeba u┬┐y├Ž na ┼ôwini?
Jak usun┬╣├Ž g┬│azy z ko┼ôcio┬│a i jak zabra├Ž krzes┬│o z ko┼ôcio┬│a?
Co da├Ž cz┬│owiekowi stoj┬╣cemu przy szafie?

dizzy9

• strusie jajo
  • Wiadomoťci: 904
  • P│eŠ: Mŕ┐czyzna
    • Status GG
Odp: Fantasy World Daisy
« Odpowiedč #1 dnia: Sierpie˝ 09, 2016, 01:07:45 »
Chyba utkn┬╣┬│em wcze┼ôniej ni┬┐ ty, ale kie┬│basy i wo┬│owiny trzeba u┬┐y├Ž na Armrogu. najpierw u┬┐yj wo┬│owiny, to go zatrzyma na d┬│u┬┐sz┬╣ chwil├¬ w miejscu, potem we┼Ş pi┬│├¬(saw) i na jej miejscu zostaw kie┬│bas├¬. Kiedy Armrog dotknie kie┬│basy zatrzyma si├¬ na sta┬│e.

Mateusz11

• jajo przepi├│rcze
  • **
  • Dizzy Fan!
« Odpowiedč #2 dnia: Sierpie˝ 10, 2016, 12:10:19 »
Ja ju┬┐ ca┬│┬╣ gr├¬ przeszed┬│em. Wo┬│owiny mo┬┐na w og├│le w grze nie u┬┐ywa├Ž. Mo┬┐na zrobi├Ž tak ┬┐e si├¬ wchodzi do nory nast├¬pnie bierze si├¬ pi┬│├¬ i na miejscu pi┬│y k┬│adzie kie┬│bas├¬. Potem kie┬│bas├¬ si├¬ szybko zabiera i po kie┬│basie zostaje zapach kt├│ry zatrzymuje Armroga. Niestety wtedy trzeba po┼ôwi├¬ci├Ž jedno ┬┐ycie bo si├¬ nie zd┬╣┬┐y wyj┼ô├Ž z nory.

ataner

• jajo przepi├│rcze
  • **
  • Wiadomoťci: 140
  • Dizzy FaN!
« Odpowiedč #3 dnia: Sierpie˝ 30, 2016, 13:26:34 »
Czesc Mateusz... pomocy... nie wiem jak zgasic ogien i isc dalel? trol przy zegarze juz jest.. a ja nie wiem co z wc zrobic? dzieki..  pozdrawiam

Mateusz11

• jajo przepi├│rcze
  • **
  • Dizzy Fan!
« Odpowiedč #4 dnia: Wrzesie˝ 01, 2016, 11:28:10 »
 Trzeba nabra├Ž do dzbanka p┬│ynu z ubikacji a potem tym p┬│ynem zgasi├Ž ogie├▒.
« Ostatnia zmiana: Wrzesie˝ 02, 2016, 10:33:12 wys│ana przez Mateusz11 »