Autor W╣tek: Wonderland Dizzy!  (Przeczytany 6333 razy)

0 u┐ytkownikˇw i 1 GoťŠ przegl╣da ten w╣tek.

dizzy9

• strusie jajo
  • Wiadomoťci: 904
  • P│eŠ: Mŕ┐czyzna
    • Status GG
Odp: Wonderland Dizzy!
« Odpowiedč #15 dnia: Stycze˝ 04, 2016, 22:33:23 »
Sp├│┼Şnione, ale Dzi├¬kuj├¬ wszystkim za mi┬│e s┬│owa. Co do Wonderland Dizzy, to wiele si├¬ nauczy┬│em podczas kodowania i by┬│o dla mnie bardzo cenne do┼ôwiadczenie. Przysz┬│o┼ô├Ž? Mo┬┐liwe ┬┐e to nie by┬│a jedyna wsp├│┬│praca z bra├Žmi Oliver  ;) Ciesz├¬ si├¬, ┬┐e dwaj weterani forum powr├│cili i mam nadziej├¬, ┬┐e pozostan┬╣ na nieco d┬│u┬┐ej.
Dragons? Ja ci┬╣gle czekam na pe┬│n┬╣ wersj├¬ dw├│jki! (no a je┼ôli nawet nie, to mo┬┐e chocia┬┐ aktualizacja, bo mi si├¬ na win7 w┬│┬╣czy├Ž nawet nie chce :( ).
Miras, b├¬d├¬ czeka├Ž z niecierpliwo┼ôci┬╣ :D

rob3rt

• aspirant
  • *
  • Wiadomoťci: 85
  • www.kunio.pl
« Odpowiedč #16 dnia: Stycze˝ 10, 2016, 09:53:30 »
A jak jest (b├¬dzie) z wersj┬╣ pude┬│kow┬╣? B├¬dzie mo┬┐na j┬╣ gdzie┼ô zam├│wi├Ž/zakupi├Ž?
WWW.KUNIO.PL

dizzy9

• strusie jajo
  • Wiadomoťci: 904
    • Status GG
« Odpowiedč #17 dnia: Stycze˝ 11, 2016, 21:41:24 »
Wersj├¬ pude┬│kow┬╣ mo┬┐na by┬│o dosta├Ž wspieraj┬╣c kickstartera z ksi┬╣┬┐k┬╣ o braciach Oliver.
Wiem tylko tyle ┬┐e nie wszystkie zam├│wione egzemplarze zosta┬│y w ten spos├│b "sprzedane". Chris wspomina┬│ ┬┐e jak b├¬dzie ju┬┐ mia┬│ wszystko ustalone to da zna├Ž co zrobi z dodatkowymi egzemplarzami...prawdopodobnie b├¬d┬╣ na sprzeda┬┐.

Miras

• Projektant gier i grafik
  • SUPER JAJO!
  • Wiadomoťci: 1186
  • Oldschool member!
    • Projektowanie graficzne, projektowanie stron www, grafika komputerowa
« Odpowiedč #18 dnia: Stycze˝ 12, 2016, 22:25:30 »
Dragons? Ja ci┬╣gle czekam na pe┬│n┬╣ wersj├¬ dw├│jki! (no a je┼ôli nawet nie, to mo┬┐e chocia┬┐ aktualizacja, bo mi si├¬ na win7 w┬│┬╣czy├Ž nawet nie chce :( ).
Miras, b├¬d├¬ czeka├Ž z niecierpliwo┼ôci┬╣ :D

Grafika w D2 mia┬│a wiele do ┬┐yczenia, teraz zrobi┬│bym co┼ô ciekawszego :).  Kod ┼Şr├│d┬│owy gry ma firemark, albo mia┬│. Szczerze w┬╣tpi├¬ aby powr├│ci┬│ do projektu. Pr├¬dzej ja co┼ô stworz├¬ na silniku DTSL, kt├│rego ostatnio odkurzy┬│em z NitroX.

A jak jest (b├¬dzie) z wersj┬╣ pude┬│kow┬╣? B├¬dzie mo┬┐na j┬╣ gdzie┼ô zam├│wi├Ž/zakupi├Ž?

Wersja pude³kowa tzn. W postaci cartridge na NES-a? Sam bym chêtnie tak¹ naby³. :)