Autor Wątek: Wonderland Dizzy!  (Przeczytany 5759 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dizzy9

• strusie jajo
    • Status GG
Odp: Wonderland Dizzy!
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 04, 2016, 22:33:23 »
Spóźnione, ale Dziękuję wszystkim za miłe słowa. Co do Wonderland Dizzy, to wiele się nauczyłem podczas kodowania i było dla mnie bardzo cenne doświadczenie. Przyszłość? Możliwe że to nie była jedyna współpraca z braćmi Oliver  ;) Cieszę się, że dwaj weterani forum powrócili i mam nadzieję, że pozostaną na nieco dłużej.
Dragons? Ja ciągle czekam na pełną wersję dwójki! (no a jeśli nawet nie, to może chociaż aktualizacja, bo mi się na win7 włączyć nawet nie chce :( ).
Miras, będę czekać z niecierpliwością :D

rob3rt

• aspirant
  • *
  • www.kunio.pl
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 10, 2016, 09:53:30 »
A jak jest (będzie) z wersją pudełkową? Będzie można ją gdzieś zamówić/zakupić?
WWW.KUNIO.PL

dizzy9

• strusie jajo
    • Status GG
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 11, 2016, 21:41:24 »
Wersję pudełkową można było dostać wspierając kickstartera z książką o braciach Oliver.
Wiem tylko tyle że nie wszystkie zamówione egzemplarze zostały w ten sposób "sprzedane". Chris wspominał że jak będzie już miał wszystko ustalone to da znać co zrobi z dodatkowymi egzemplarzami...prawdopodobnie będą na sprzedaż.

Miras

• Projektant gier i grafik
  • SUPER JAJO!
  • Oldschool member!
    • Projektowanie graficzne, projektowanie stron www, grafika komputerowa
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 12, 2016, 22:25:30 »
Dragons? Ja ciągle czekam na pełną wersję dwójki! (no a jeśli nawet nie, to może chociaż aktualizacja, bo mi się na win7 włączyć nawet nie chce :( ).
Miras, będę czekać z niecierpliwością :D

Grafika w D2 miała wiele do życzenia, teraz zrobiłbym coś ciekawszego :).  Kod źródłowy gry ma firemark, albo miał. Szczerze wątpię aby powrócił do projektu. Prędzej ja coś stworzę na silniku DTSL, którego ostatnio odkurzyłem z NitroX.

A jak jest (będzie) z wersją pudełkową? Będzie można ją gdzieś zamówić/zakupić?

Wersja pudełkowa tzn. W postaci cartridge na NES-a? Sam bym chętnie taką nabył. :)