Autor W╣tek: Wonderland Dizzy!  (Przeczytany 6602 razy)

0 u┐ytkownikˇw i 1 GoťŠ przegl╣da ten w╣tek.

dizzy9

• strusie jajo
  • Wiadomoťci: 905
  • P│eŠ: Mŕ┐czyzna
    • Status GG
Wonderland Dizzy!
« dnia: Pa╝dziernik 25, 2015, 00:53:29 »
Siemacie!
Piszê do was z Anglii, z Eventu "Let's Go Dizzy!" na który œci¹gneli mnie bracia Oliver!
Pragn├¬ powiadomi├Ž, i┬┐ po oko┬│o 4 miesi┬╣cach pracy, gra WonderLand Dizzy zosta┬│a prawid┬│owo uko├▒czona i wydana.
Co? To jeszcze nic nie wiecie? Tutaj mo┬┐ecie zobaczy├Ž ca┬│┬╣ histori├¬:
Historia odnalezienia i wydania WonderLand Dizzy.
Zagra├Ž w gr├¬ mo┬┐na na:
www.wonderlanddizzy.com
Je┼ôli uko├▒czycie gr├¬ w trybie Klasycznym, to na ko├▒cu powinien si├¬ pojawi├Ž napis #IBEATDIZZY. Nale┬┐y mu zrobic fotk├¬ i wstawi├Ž na facebook lub twitter z #IBEATDIZZY ┬┐eby mie├Ž szans├¬ na wygranie torby z gad┬┐etami.
Wspomnê jeszcze ¿e jest to Pierwsza OFICJALNA gra Dizzy z jêzykiem polskim do wyboru :)
Chcia┬│bym napisa├Ž jeszcze wiecej, ale jutro mam samolot do domu i musze ju┬┐ i┼ô├Ž spa├Ž.
Ale podsumujê tylko tak:
BEST DAY EVER!:D

nowa_era

• jajo przepi├│rcze
  • **
  • Wiadomoťci: 193
  • Forumowy detektyw ;D
Odp: Wonderland Dizzy!
« Odpowiedč #1 dnia: Pa╝dziernik 25, 2015, 03:09:45 »
Jest 3 w nocy(no, na moich zegarkach 4 bo jestem leniem i nie przestawiam) a ja w³aœnie ukoñczy³em grê, pe³en szacun dla Dizzyego9 za wk³ad pracy jaki w³o¿y³ w skompilowanie tego kodu, czekamy na wiêcej ;) Myœlê, ¿e jest to te¿ dobra okazja na niusa na stronie g³ównej. MrDarku - do dzie³a! :)
Kupie gry na: Atari 2600, Philips Videopac G7000, SMS, SMD, NES, SNES i inne starocie

GG:8850255

DiDzej zrob dobre Tyfy-Tyfy :D

mrdarek

• YaBB Administrator
  • SUPER JAJO!
  • Wiadomoťci: 2467
  • :)
    • ┼ĺwiat Dizzy
« Odpowiedč #2 dnia: Pa╝dziernik 25, 2015, 12:20:54 »
A sk┬╣d tam  dizzy9 si├¬ znalaz┬│ na tym ewencie. Ja te┬┐ chc├¬ mie├Ž takie znajomo┼ôci! OK ju┬┐ gram - jak zagram podziel├¬ si├¬ wra┬┐eniami.
OK zagra┬│em - to taki magicland na NES - z pozmienianymi przedmiotami i nieco innymi lokacjami :)
Jêzyk polski to wielkie wyró¿nienie - dziêki dla dizzy9, ¿e siê przy tym upiera³ :)
przyda┬│aby mi si├¬ solucja, abym m├│g┬│ szybko gr├¬ przej┼ô├Ž i opisa├Ž na www
ciekawe czy mog├¬ zamie┼ôci├Ž rom na www, ale zak┬│adam, ┬┐e tak, skoro jest free download z oryginalnej strony
hmmm - to ju┬┐ nie te lata, ┬┐e chcia┬│o mi si├¬ sk┬│ada├Ž screen po screenie aby zrobi├Ž mapk├¬ gry...
nie zauwa┬┐y┬│em sposobu na prze┬│┬╣czanie si├¬ w trakcie gry pomiedzy Dizzy a Daisy. Nast├¬puje auto-prze┬│┬╣czenie w momencie utraty ┬┐ycia. Szkoda - bez tej opcji rozdzielenie postaci jest dla mnie ma┬│o u┬┐yteczne. Np. nie mo┬┐na si├¬ prze┬│┬╣czy├Ž na Daisy aby przynios┬│a potrzebny przedmiot Dizzy'emu (zak┬│adaj┬╣c, ┬┐e obie postacie maj┬╣ swoj┬╣ niezale┬┐n┬╣ kiesze├▒).
Gratulacje dla dizzy9 :). Za prac├¬, wiedz├¬, za wyr├│┬┐nienie spotkaniem z bra├Žmi Olivier :)
« Ostatnia zmiana: Pa╝dziernik 25, 2015, 13:23:16 wys│ana przez mrdarek »
...przeciez sie nie rozdwoje...

dizzy9

• strusie jajo
    • Status GG
« Odpowiedč #3 dnia: Pa╝dziernik 26, 2015, 01:15:40 »
@Reset
3 w nocy, hardkor  ;D

@Darek
ROM mo┬┐na zamie┼ôci├Ž na stronie, nie ma problemu. By┬│oby te┬┐ mia┬│o jakby┼ô gdzie┼ô na stronie downloadu zapoda┬│ link do www.wonderlanddizzy.com My┼ôla┬│em ┬┐e ROM mia┬│ si├¬ pojawi├Ž dopiero po konkursie, ale jak wida├Ž, to ju┬┐ jest.
Solucjê zaraz Ci podeœlê przez pw. Mapkê wiem ¿e ju¿ bracia zrobili bo mi pokazywali, jutro napiszê i przypomnê by opublikowali(chyba ze maj¹ jakiœ inny plan co do mapy).
Nie da si├¬ prze┬│┬╣cza├Ž mi├¬dzy postaciami, ale zmiana nast├¬puje gdy Dizzy\Daisy jest oszo┬│omiony\a. Mo┬┐na to wywo┬│a├Ž przy upadku z du┬┐ej wysoko┼ôci lub przy dotkni├¬ciu ryby\kropli.

Dziêki :)
« Ostatnia zmiana: Pa╝dziernik 26, 2015, 14:09:48 wys│ana przez dizzy9 »

rob3rt

• aspirant
  • *
  • Wiadomoťci: 85
  • www.kunio.pl
« Odpowiedč #4 dnia: Listopad 05, 2015, 13:13:25 »
Dawno mnie tu nie by┬│o :) Wonderland to idealna okazja by tu na chwil├¬ wpa┼ô├Ž. Po pierwsze: nale┬┐┬╣ si├¬ podzi├¬kowania i gratulacje dla dizzy9 za doko├▒czenie gry i zaaplikowanie j├¬zyka polskiego! Mimo bardzo przeci├¬tnego gameplay'u ┼ôwietnie sp├¬dzi┬│em przy niej 2 godziny (pierwszy raz w trybie ┬│atwym, drugi w normalnym). ┬»adnego Dizzyego nie rusza┬│em od czas├│w tego wydanego na smartfony, a tu... magia dzieci├▒stwa wr├│ci┬│a ;)

Jeszcze raz: dobra robota! :)
WWW.KUNIO.PL

nowa_era

• jajo przepi├│rcze
  • **
  • Wiadomoťci: 193
  • Forumowy detektyw ;D
« Odpowiedč #5 dnia: Listopad 05, 2015, 21:48:04 »
Apropo torby z gad¿etami o której wspomina³ D9 na samym pocz¹tku, w³aœnie dziœ dotar³a do mnie przesy³ka z Dizzy gad¿etami, sam do koñca sobie nie wierze, nigdy tak naprawdê niczego nie wygra³em ;)

Kupie gry na: Atari 2600, Philips Videopac G7000, SMS, SMD, NES, SNES i inne starocie

GG:8850255

DiDzej zrob dobre Tyfy-Tyfy :D

Micrus

• jajo kurze
  • Wiadomoťci: 373
  • AKA ArmaCoder
    • WinGDGEdit Homepage
« Odpowiedč #6 dnia: Listopad 06, 2015, 10:30:18 »
Wow, rzeczy wygl¹daj¹ niesamowicie. :) Ten kubek z Wonderland Dizzy wygl¹da szczególnie fajnie, sam bym takim nie pogardzi³. A te dziwne cosie ze Skysaga to jakieœ kupony? Anywayz, gratulacje. :D

rob3rt

• aspirant
  • *
  • Wiadomoťci: 85
  • www.kunio.pl
« Odpowiedč #7 dnia: Listopad 06, 2015, 10:33:33 »
Kubek z Dizzy!!!! Prze┼ôliczny! A i przypinka z Dizzym z tFAoD... zazdro┼ô├Ž! :D
WWW.KUNIO.PL

dizzy9

• strusie jajo
    • Status GG
« Odpowiedč #8 dnia: Listopad 07, 2015, 13:49:46 »
Podpowiem tylko ┬┐e do ko├▒ca roku mo┬┐na jeszcze wygra├Ž taki zestaw. Wystarczy tylko przej┼ô├Ž gr├¬ w trybie Klasycznym i wrzuci├Ž screenshota z czasem uko├▒czenia kt├│ry si├¬ pojawia po napisach ko├▒cowych na facebook lub twittera z #IBEATDIZZY. S┬╣ jeszcze 2 kategorie, w pierwszej zostanie wylosowanych 10 os├│b z puli wszystkich os├│b kt├│re wrzuci┬│y screena. W drugiej osoba z najkr├│tszym czasem uko├▒czenia (liczonym z poziomu gry) dostanie taki zestaw+Zegar Wonderland Dizzy. Takich zegar├│w jest tylko 10. Co ciekawe, ┬│atwiej jest wygra├Ž w kategorii drugiej-najszybszy czas jaki widzia┬│em to chyba 23 minuty, a m├│j jaki da┬│em rad├¬ osi┬╣gn┬╣├Ž to 13 minut i 20 sekund wiec te 20 minut spokojnie da si├¬ pobi├Ž.... ;)

Berion

• jajo kurze
  • Wiadomoťci: 303
  • Missing Bytes
« Odpowiedč #9 dnia: Listopad 27, 2015, 11:31:25 »
Planujesz jeszcze prac├¬ nad gr┬╣? Wczoraj pogra┬│em i musz├¬ powiedzie├Ž, ┬┐e zaraz po FAoD jest to najlepsza dizzy'├│wka na NES. Niez┬│a grafika, niez┬│y dob├│r palet, troch├¬ dziwny port Magicland Dizzy z Amiga/PC, ale jak najbardziej strawny. Zosta┬│ mi jeszcze Dozy i kupa przedmiot├│w diabli wiedz┬╣ do czego.

[spoiler]
Da┬│em wied┼Şmie kota, czy ona oczekuje pochodni pod garnek, a do gara li┼ôci i jab┬│ko jak w protopla┼ôcie? Je┼ôli tak to co┼ô nie dzia┬│a, nie chce wzi┬╣├Ž. ;p
[/spoiler]

Wersja podobno final, któr¹ mi podes³a³eœ (i na tej gra³em):
CRC32: 01C9DEB5
MD5: BE73A24DF6D763CD52D7DEF4FD297C9C

A na yolkfolku jest z kolei taka, te┬┐ niby fajnal:
CRC32: 62C97C6C
MD5: CE505D513F37D2567AA36363CA7DD467

To kt├│ra jest ostateczna? I znowu mnie to wkurza... B┬│agam, numeruj buildy, wersje, cokolwiek! Wtedy by┬│oby jasne, ┬┐e "wldfinal10.nes" jest nowszy od "wldfinal09.nes". :P

W tym co mam znalaz┬│em takie o to bugi:
  • Muzyka po przej┼ôciu z ekranu tytu┬│owego nachodzi na gr├¬ przez kilka sekund (by├Ž mo┬┐e to burak emulatora FCEUX v2.2.2).
  • Op├│┼Şnienia po wci┼ôni├¬ciu "START".
  • Brak bloker├│w nad chmur┬╣ przy zamku, Dizzy mo┬┐e si├¬ zablokowa├Ž po wskoczeniu na dach.
  • Po wej┼ôciu w kolizj├¬ z kropl┬╣ lub spadaj┬╣c z chmury i zaczepiaj┬╣c o co┼ô odbieraj┬╣ce ┬┐ycie, Dizzy'iemu zako┬│uje si├¬ we ┬│bie w powietrzu (a powinien w├│wczas tak┬┐e spa├Ž w pionie).
  • Trzymaj┬╣c Holy Water i wskakuj┬╣c na ducha, po scence, gra nie pami├¬ta fizyki skoku i Dizzy spada pionowo do wody je┼ôli kontakt mia┬│ miejsce dalej ni┬┐ li┼ô├Ž.
  • Po rozbiegni├¬ciu si├¬ na pe┬│n┬╣ pr├¬dko┼ô├Ž i wyl┬╣dowaniu na lilii wodnej, gra zalicza zgon Dizzy'iemu.
  • Po zeskoczeniu z miot┬│y w okolicach fioletowego zamku, problemy z przej┼ôciem pomi├¬dzy ekranami (brakuje blokera uniemo┬┐liwiaj┬╣cego wlecenie w ten obszar miot┬│┬╣).
  • Od czasu pierwszego u┬┐ycia wajchy od krat w zamku, zawsze po wej┼ôciu na ekran z nimi od prawej strony, s┬╣ otwarte i opadaj┬╣ (gracz marnuje czas na odczekanie na to).

A takie mam propozycje:
  • Przyda┬│o by si├¬ aby trzymaj┬╣c przycisk "A" lub "strza┬│k├¬ w g├│r├¬", Dizzy ca┬│y czas skaka┬│. Przydatne na chmurach do ogl┬╣dania otoczenia i zastanawiania si├¬ co dalej - ci┬╣g┬│e wciskanie jest m├¬cz┬╣ce, przydatne tak┬┐e w studni aby wyj┼ô├Ž z niej bez ryzyka ┼ômierci (gracz by trzyma┬│ w g├│r├¬ i przy nast├¬pnym cyklu doda┬│ tylko kierunek - obecnie trzeba najpierw da├Ž kierunek i dopiero doda├Ž do niego skok).
  • Proponowa┬│bym zwi├¬kszy├Ž wysoko┼ô├Ž z kt├│rej mo┬┐e Dizzy spa┼ô├Ž.
  • Pod portalem w Monolicie proponuj├¬ da├Ž kafel trawy z pod drzewa (portal nie b├¬dzie si├¬ tak odznacza├Ž jak teraz).
« Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2015, 11:36:14 wys│ana przez Berion »

dizzy9

• strusie jajo
    • Status GG
« Odpowiedč #10 dnia: Listopad 27, 2015, 22:07:21 »
Planujesz jeszcze pracê nad gr¹?
I tak i nie. Tak, bo poprawi³em kilka rzeczy od premiery, ale te¿ nie, bo bracia nie chc¹ ¿eby by³y jakieœ aktualizacje zanim zostan¹ wyprodukowane cartridge (ROM ju¿ zosta³ pos³any przez nich do osób robi¹cych carty). Wesz³a tylko jedna aktualizacja pomiêdzy premier¹ a pos³aniem ROMu.
To kt├│ra jest ostateczna? I znowu mnie to wkurza... B┬│agam, numeruj buildy, wersje, cokolwiek! Wtedy by┬│oby jasne, ┬┐e "wldfinal10.nes" jest nowszy od "wldfinal09.nes".
Ja numeruje wersje. Ostatnia wersja na moim dropie to "Wonderland 31112015", ale ja nie jestem adminem yolkfolk.com :P Jak¹ nazwê czy wersje (bo mam na dropie te¿ i stare wersje) sobie wrzuci na stronê to jego sprawa.
Muzyka po przej┼ôciu z ekranu tytu┬│owego nachodzi na gr├¬ przez kilka sekund (by├Ž mo┬┐e to burak emulatora FCEUX v2.2.2).
Nachodzi efekt d┼Şwi├¬kowy (kana┬│ Square 2) z muzyki z title, bracia kazali mi to zostawi├Ž bo brzmi jak dobre intro.
Op├│┼Şnienia po wci┼ôni├¬ciu "START".
Tak by┬│o w oryginale, ja mia┬│em tylko poprawi├Ž bugi i wprowadzi├Ž zmiany sugerowane przez braci, wiele moich propozycji odrzucili.
Brak bloker├│w nad chmur┬╣ przy zamku, Dizzy mo┬┐e si├¬ zablokowa├Ž po wskoczeniu na dach.
Wiem :D Tak te┬┐ by┬│o z jaskini┬╣, ale bracia kazali nie zaprz┬╣ta├Ž sobie zamkiem g┬│owy.
Po wej┼ôciu w kolizj├¬ z kropl┬╣ lub spadaj┬╣c z chmury i zaczepiaj┬╣c o co┼ô odbieraj┬╣ce ┬┐ycie, Dizzy'iemu zako┬│uje si├¬ we ┬│bie w powietrzu (a powinien w├│wczas tak┬┐e spa├Ž w pionie).
Nie wiem, nigdy mnie to nie spotka┬│o, nie dosta┬│em takich raport├│w o takim b┬│├¬dzie i teraz sprawdzaj┬╣c te┬┐ nie uda┬│o mi si├¬ odtworzy├Ž.
Poza tym, gdzie siê to dzieje? Jedyne rzeczy odbieraj¹ce ¿ycie to karciani stra¿nicy, woda, opadaj¹ca brama i lawa, nic nie pasuje do opisanego problemu.
Trzymaj┬╣c Holy Water i wskakuj┬╣c na ducha, po scence, gra nie pami├¬ta fizyki skoku i Dizzy spada pionowo do wody je┼ôli kontakt mia┬│ miejsce dalej ni┬┐ li┼ô├Ž.
Gra zapamiêtuje, ale na trybie klasycznym kasuje fizykê. Jest to jedna z ró¿nic miêdzy trybem Klasycznym a trybem £atwym.
Po rozbiegni├¬ciu si├¬ na pe┬│n┬╣ pr├¬dko┼ô├Ž i wyl┬╣dowaniu na lilii wodnej, gra zalicza zgon Dizzy'iemu.
Tu tak¿e nie mia³em problemów, nigdy. Coœ Ci siê przywidzia³o :P
Po zeskoczeniu z miot³y w okolicach fioletowego zamku, problemy z przejœciem pomiêdzy ekranami (brakuje blokera uniemo¿liwiaj¹cego wlecenie w ten obszar miot³¹).
Przecie┬┐ miot┬│┬╣ si├¬ nie da lecie├Ž w okolicach zamku. Najdalej jak mo┬┐esz dolecie├Ž to Mistyczny monolit.
Od czasu pierwszego u¿ycia wajchy od krat w zamku, zawsze po wejœciu na ekran z nimi od prawej strony, s¹ otwarte i opadaj¹ (gracz marnuje czas na odczekanie na to).
No to gracz ma pecha. Dla mnie to jednak zawsze by³ plus, bo wychodz¹c z zamku otwierasz kratê, i jak idziesz spowrotem do zamku to spokojnie pod ni¹ przejdziesz a ona siê zamknie zanim pójdziesz na kolejny ekran w prawo (wg³¹b zamku).

Dizzy nie bêdzie skaka³ trzymaj¹c guzik A\strza³kê w górê. Taka by³a decyzja braci.
Dizzy nie b├¬dzie mia┬│ wy┬┐szego limitu wysoko┼ôci z kt├│rego mo┬┐na spa┼ô├Ž. Zobacz lini├¬ wy┬┐ej czemu.

Wiem, ze niekt├│re rzeczy mo┬┐na by poprawi├Ž, ale to jest gra Braci Oliver, nie moja i musz├¬ o wszystkim dawa├Ž zna├Ž, a je┼ôli czego┼ô nie chc┬╣ w  grze, to tego nie b├¬dzie.

Berion

• jajo kurze
  • Wiadomoťci: 303
  • Missing Bytes
« Odpowiedč #11 dnia: Listopad 28, 2015, 13:54:25 »
A no tak, to ma sens - ¿eby potem Ci z cartami nie czuli siê oszukani.

Jeœli sam numerujesz to w porz¹dku. Ba³em siê, ¿e jest chaos i ¿e mam jak¹œ kalek¹ wersjê. ;p

Wiem, ze niekt├│re rzeczy mo┬┐na by poprawi├Ž, ale to jest gra Braci Oliver, nie moja i musz├¬ o wszystkim dawa├Ž zna├Ž, a je┼ôli czego┼ô nie chc┬╣ w  grze, to tego nie b├¬dzie.

My┼ôla┬│em, ┬┐e Olivierowie po prostu przekazali Ci kod pod opiek├¬ i ┬┐e to Ciebie mo┬┐na za to d┼Şga├Ž no┬┐em w plecy. ;d Nie s┬╣dzi┬│em, ┬┐e z ka┬┐d┬╣ zmian┬╣ musisz si├¬ meldowa├Ž i pyta├Ž o pozwolenie.

Nie wiem, nigdy mnie to nie spotka³o, nie dosta³em takich raportów o takim b³êdzie

Bug jest w stu procentach odtwarzalny, wystarczy si├¬ czym┼ô zabi├Ž w powietrzu i Dizzy ju┬┐ tam zostanie do ko├▒ca animacji.

Gra zapamiêtuje, ale na trybie klasycznym kasuje fizykê. Jest to jedna z ró¿nic miêdzy trybem Klasycznym a trybem £atwym.

Moim zdaniem to jest bezsens.

Tu tak¿e nie mia³em problemów, nigdy. Coœ Ci siê przywidzia³o

To r├│wnie┬┐ jest w 100% odtwarzalne.

Przecie┬┐ miot┬│┬╣ si├¬ nie da lecie├Ž w okolicach zamku.

Ale mo┬┐na zeskoczy├Ž Dizzym na chmur├¬, po kt├│rej mo┬┐na si├¬ tam dosta├Ž (zamek graniczy z wulkanem bo tak jak w innych cz├¬┼ôciach, tak i tutaj ┼ôwiat si├¬ zap├¬tla mimo ┬┐e w tej wersji gracz teoretycznie tego nie powinien do┼ôwiadczy├Ž ;)).

No to gracz ma pecha. Dla mnie to jednak zawsze by³ plus, bo wychodz¹c z zamku otwierasz kratê, i jak idziesz spowrotem do zamku to spokojnie pod ni¹ przejdziesz a ona siê zamknie zanim pójdziesz na kolejny ekran w prawo (wg³¹b zamku).

Jak jesteœ rozpêdzony to zd¹¿ysz i faktycznie mia³o by to sens gdyby nie dzia³a³o tylko z prawej strony... ale tak¿e z lewej.

Miras

• Projektant gier i grafik
  • SUPER JAJO!
  • Wiadomoťci: 1186
  • Oldschool member!
    • Projektowanie graficzne, projektowanie stron www, grafika komputerowa
« Odpowiedč #12 dnia: Grudzie˝ 14, 2015, 01:42:18 »
Cze┼ô├Ž wszystkim

Czasem powracam na to forum zerkn┬╣├Ž na rozw├│j sytuacji, dot┬╣d panowa┬│a tutaj cisza i brak nowych wie┼ôci ze ┼ĺwiata Dizzy a tu nagle
takie mi┬│e zaskoczenie. :)

Rado┼ô├Ž cz┬│owieka dopada gdy czyta takie newsy. Wonderland Dizzy to z pewno┼ôci┬╣ gra o kt├│rej kr┬╣┬┐y┬│y legendy i ciekawostki.
Pr├│bowano j┬╣ odtworzy├Ž, jakby mog┬│a wygl┬╣da├Ž. Gra dzia┬│a┬│a na wyobra┼Şni├¬ ale kod ┼Şr├│d┬│owy gry by┬│ zawsze zagadk┬╣.

W koñcu zosta³a odnaleziona i wydana a to dziêki Braciom Olivier i Dizzy9, bo to On podj¹wszy siê wyzwania skompilowa³ kod. :)
Wielkie gratulacje ! To pokazuje, ┬┐e mamy wielkich fan├│w na polskiej scenie  8).

Bracia Olivier wci┬╣┬┐ maj┬╣ sentyment do swojej postaci i zaskakuj┬╣ nas kolejnymi grami (ostatnia na Androida) ale to archaiczne znalezisko my┼ôl├¬, ┬┐e ucieszy┬│o starych fan├│w, kt├│rzy zaspokoili swoj┬╣ nienasycon┬╣ wyobra┼Şni├¬, ch├¬ci┬╣ poznania gry Wonderland Dizzy.

PS. Mrdarku, Firemark prosi³ o odblokowanie jego konta na Forum. Obieca³, ¿e siê poprawi i bêdzie zdyscyplinowany. ;) Zreszt¹ kto by obra¿a³ tyle czasu :).
« Ostatnia zmiana: Grudzie˝ 14, 2015, 02:02:44 wys│ana przez Miras »

firemark-

• aspirant
  • *
  • Wiadomoťci: 1
  • Dizzy Fan!
« Odpowiedč #13 dnia: Grudzie˝ 15, 2015, 00:53:51 »
Hej :D
Dowiedzia³em siê przez przypadek na youtube o tym co zrobi³eœ. Kawa³ dobrej roboty.
Nawet ci zazdroszcz├¬, bo zrobi┬│e┼ô co┼ô awesome, na skal├¬ ┼ôwiatow┬╣ w┼ôr├│d starych wyjadaczy i samych tw├│rc├│w Dizzego. By├Ž mo┬┐e, nigdy nie osi┬╣gn├¬ takiego zaszczytu na podobn┬╣ skal├¬ :-)
I w sumie dopiero cz┬│owiek widzi jaki g┬│upi by┬│ gdy odchodzi┬│ w forum :P

Miras

• Projektant gier i grafik
  • SUPER JAJO!
  • Wiadomoťci: 1186
  • Oldschool member!
    • Projektowanie graficzne, projektowanie stron www, grafika komputerowa
« Odpowiedč #14 dnia: Stycze˝ 04, 2016, 19:30:17 »
Nawet ci zazdroszcz├¬, bo zrobi┬│e┼ô co┼ô awesome, na skal├¬ ┼ôwiatow┬╣ w┼ôr├│d starych wyjadaczy i samych tw├│rc├│w Dizzego. By├Ž mo┬┐e, nigdy nie osi┬╣gn├¬ takiego zaszczytu na podobn┬╣ skal├¬ :-)
I w sumie dopiero cz┬│owiek widzi jaki g┬│upi by┬│ gdy odchodzi┬│ w forum :P

To Mojrzeszu z krainy ognia, czas na realizacj├¬ Dragons 3 ;) IMO ja te┬┐ szykuj├¬ niespodziank├¬  ale powiem o niej wkr├│tce.