Autor Wątek: Nowa gra z Dizzy?  (Przeczytany 1287 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dizzy9

• strusie jajo
    • Status GG
Nowa gra z Dizzy?
« dnia: Wrzesień 27, 2015, 13:56:47 »
Wczoraj bracia Oliver wrzucili na swojego FB obrazek z Dizzy  Daisy. Podpis pod obrazem zdradza że 24 października ma zostać coś ujawnione....Nowa Dizzy gra?
Nie wiem jak wy, ale ja jestem podekscytowany ;d
Dziś dorzucili też znany już obrazek. Jest to grafika z ich kickstartera, Dizzy Returns. Czyżby bracia jednak dokończyli projekt i zamierzają go wydać?
W każdym razie, cokolwiek by to nie było, to i tak czekam z nadziejami i ekscytacją ;d

Deathwing

• Global Moderator
  • strusie jajo
    • Status GG
    • stoner/space/psychedelic
Odp: Nowa gra z Dizzy?
« Odpowiedź #1 dnia: PaĽdziernik 01, 2015, 14:36:02 »
Świetna wiadomość :) Użyta grafika faktycznie sugeruje, że chodzi o Dizzy Returns i w sumie nie byłoby nic dziwnego w tym, że mimo wszystko nad nim pracowali - Kickstarter służy bardziej do promocji niż rzeczywistego zbierania funduszy. Mam tylko nadzieję, że to będzie pełnoprawna gra w duchu starych przygodówek, a nie jakaś popierdółka na urządzenia mobilne. No i przy okazji może coś się ruszy na forum w związku z nową grą :)
Hocus pocus, busy wizzy, conjure up another Dizzy ;]
http://echoesofdesert.blogspot.com

mrdarek

• YaBB Administrator
  • SUPER JAJO!
  • :)
    • Świat Dizzy
« Odpowiedź #2 dnia: PaĽdziernik 03, 2015, 15:13:03 »
Pewnie podpatrzyli na dizzyage jak włączyć do współpracy Daisy - dzięki fanom jest mnóstwo dobrych scenariuszy. Wykonanie 3D i mix najlepszych pomysłów może dać sukces grze :)
...przeciez sie nie rozdwoje...

Micrus

• jajo kurze
  • AKA ArmaCoder
    • WinGDGEdit Homepage
« Odpowiedź #3 dnia: PaĽdziernik 03, 2015, 18:08:38 »
Jeśli rzeczywiście pracują nad Dizzy Returns, to miło wiedzieć, że wyciągają wnioski z porażki. Rozumiem próbę sfinansowania projektu poprzez Kickstarter (biorąc pod uwagę, że zespół deweloperów trzeba opłacić, a Blitz zbankrutował dwa lata temu :P), ale niewielu jest w stanie zapłacić za samą deklarację przywrócenia serii gier po kilkunastu latach nicnierobienia.

Wolałbym, żeby nie układali samodzielnie scenariusza. Ich gry lubią rozmnażać się przez pączkowanie - np., z Prince of the Yolkfolk "wypączkował" Dizzy the Adventurer (sens ten sam, z pomniejszymi zmianami), a FAoD jest już zupełnym "miksem najlepszych pomysłów".