Autor W╣tek: Nowa gra z Dizzy?  (Przeczytany 1429 razy)

0 u┐ytkownikˇw i 1 GoťŠ przegl╣da ten w╣tek.

dizzy9

• strusie jajo
  • Wiadomoťci: 904
  • P│eŠ: Mŕ┐czyzna
    • Status GG
Nowa gra z Dizzy?
« dnia: Wrzesie˝ 27, 2015, 13:56:47 »
Wczoraj bracia Oliver wrzucili na swojego FB obrazek z Dizzy  Daisy. Podpis pod obrazem zdradza ┬┐e 24 pa┼Şdziernika ma zosta├Ž co┼ô ujawnione....Nowa Dizzy gra?
Nie wiem jak wy, ale ja jestem podekscytowany ;d
Dzi┼ô dorzucili te┬┐ znany ju┬┐ obrazek. Jest to grafika z ich kickstartera, Dizzy Returns. Czy┬┐by bracia jednak doko├▒czyli projekt i zamierzaj┬╣ go wyda├Ž?
W ka┬┐dym razie, cokolwiek by to nie by┬│o, to i tak czekam z nadziejami i ekscytacj┬╣ ;d

Deathwing

• Global Moderator
  • strusie jajo
  • Wiadomoťci: 673
    • Status GG
    • stoner/space/psychedelic
Odp: Nowa gra z Dizzy?
« Odpowiedč #1 dnia: Pa╝dziernik 01, 2015, 14:36:02 »
┼ĺwietna wiadomo┼ô├Ž :) U┬┐yta grafika faktycznie sugeruje, ┬┐e chodzi o Dizzy Returns i w sumie nie by┬│oby nic dziwnego w tym, ┬┐e mimo wszystko nad nim pracowali - Kickstarter s┬│u┬┐y bardziej do promocji ni┬┐ rzeczywistego zbierania funduszy. Mam tylko nadziej├¬, ┬┐e to b├¬dzie pe┬│noprawna gra w duchu starych przygod├│wek, a nie jaka┼ô popierd├│┬│ka na urz┬╣dzenia mobilne. No i przy okazji mo┬┐e co┼ô si├¬ ruszy na forum w zwi┬╣zku z now┬╣ gr┬╣ :)
Hocus pocus, busy wizzy, conjure up another Dizzy ;]
http://echoesofdesert.blogspot.com

mrdarek

• YaBB Administrator
  • SUPER JAJO!
  • Wiadomoťci: 2467
  • :)
    • ┼ĺwiat Dizzy
« Odpowiedč #2 dnia: Pa╝dziernik 03, 2015, 15:13:03 »
Pewnie podpatrzyli na dizzyage jak w┬│┬╣czy├Ž do wsp├│┬│pracy Daisy - dzi├¬ki fanom jest mn├│stwo dobrych scenariuszy. Wykonanie 3D i mix najlepszych pomys┬│├│w mo┬┐e da├Ž sukces grze :)
...przeciez sie nie rozdwoje...

Micrus

• jajo kurze
  • Wiadomoťci: 373
  • AKA ArmaCoder
    • WinGDGEdit Homepage
« Odpowiedč #3 dnia: Pa╝dziernik 03, 2015, 18:08:38 »
Je┼ôli rzeczywi┼ôcie pracuj┬╣ nad Dizzy Returns, to mi┬│o wiedzie├Ž, ┬┐e wyci┬╣gaj┬╣ wnioski z pora┬┐ki. Rozumiem pr├│b├¬ sfinansowania projektu poprzez Kickstarter (bior┬╣c pod uwag├¬, ┬┐e zesp├│┬│ deweloper├│w trzeba op┬│aci├Ž, a Blitz zbankrutowa┬│ dwa lata temu :P), ale niewielu jest w stanie zap┬│aci├Ž za sam┬╣ deklaracj├¬ przywr├│cenia serii gier po kilkunastu latach nicnierobienia.

Wola┬│bym, ┬┐eby nie uk┬│adali samodzielnie scenariusza. Ich gry lubi┬╣ rozmna┬┐a├Ž si├¬ przez p┬╣czkowanie - np., z Prince of the Yolkfolk "wyp┬╣czkowa┬│" Dizzy the Adventurer (sens ten sam, z pomniejszymi zmianami), a FAoD jest ju┬┐ zupe┬│nym "miksem najlepszych pomys┬│├│w".