Autor W╣tek: Castle Island Dizzy  (Przeczytany 6102 razy)

0 u┐ytkownikˇw i 1 GoťŠ przegl╣da ten w╣tek.

Micrus

• jajo kurze
  • Wiadomoťci: 373
  • P│eŠ: Mŕ┐czyzna
  • AKA ArmaCoder
    • WinGDGEdit Homepage
Odp: Castle Island Dizzy
« Odpowiedč #15 dnia: Stycze˝ 27, 2015, 16:04:35 »
To by┬│a nowa produkcja w┬│a┼ôciwie niewprowadzaj┬╣ca niczego nowego. ;P Uruchomi┬│em, patrz├¬: Dizzy przykleja si├¬ do ┼ôcian, uda┬│o mi si├¬ nawet ugrz┬╣┼Ş├Ž w pod┬│odze, animacje zupe┬│nie niedopracowane (dziwne akrobacje protagonisty podczas skoku). Mapy puste jak p├│┬│ki sklepowe w PRL-u. Uzbiera┬│oby si├¬ pewnie i wi├¬cej takich smaczk├│w, ale nie mia┬│em cierpliwo┼ôci tego dalej testowa├Ž po zaledwie kilku minutach.

Og├│lnie, to wygl┬╣da tak, jakby wzi┬╣├Ž CID1 i CID2, zrobi├Ž kopiuj-wklej z plik├│w projektu z K&P do TGF2, zmieni├Ž grafik├¬ (mechanik├¬ zostawiaj┬╣c nienaruszon┬╣), klikn┬╣├Ž Kompiluj - i tak oto powsta┬│ CID3.

Naprawd├¬ nie rozumiem podej┼ôcia autora. Po co to w og├│le reklamowa├Ž to nie mam poj├¬cia, mnie by by┬│o wstyd pokazywa├Ž co┼ô zrobione jakby na si┬│├¬. :P Zw┬│aszcza przy powrocie do tego po latach, do czego by mnie nikt nie zmusza┬│.

nowa_era

• jajo przepi├│rcze
  • **
  • Wiadomoťci: 193
  • Forumowy detektyw ;D
« Odpowiedč #16 dnia: Stycze˝ 29, 2015, 17:32:00 »
Cieszy mnie fakt, ┬┐e jeszcze kto┼ô z Polski podj┬╣┬│ w dzisiejszych czasach tak┬╣ pr├│b├¬, to popieram, ale efekt przer├│s┬│ moje naj┼ômielsze oczekiwania :P Brakuje mi tego, co dzia┬│o si├¬ z mo┬┐e z 10 lat temu, kiedy nowa gra mia┬│a powsta├Ž praktycznie co miesi┬╣c, rezultaty by┬│y r├│┬┐ne ale w wi├¬kszo┼ôci pr├│b stworzenia takowej gry autor zak┬│ada┬│ temat, po czym radzili┼ômy wszyscy wsp├│lnie co jest dobre, a co z┬│e, tutaj widz├¬ tylko pochwalenie si├¬ now┬╣ produkcj┬╣, po czym od razu kosz... Trudno, mo┬┐e kiedy┼ô nadejd┬╣ lepsze czasy.
Kupie gry na: Atari 2600, Philips Videopac G7000, SMS, SMD, NES, SNES i inne starocie

GG:8850255

DiDzej zrob dobre Tyfy-Tyfy :D

Micrus

• jajo kurze
  • Wiadomoťci: 373
  • AKA ArmaCoder
    • WinGDGEdit Homepage
« Odpowiedč #17 dnia: Stycze˝ 30, 2015, 19:14:51 »
W przesz┬│o┼ôci to akurat wi├¬kszo┼ô├Ž temat├│w dotyczy┬│a gier, kt├│re albo jeszcze nie powsta┬│y (rzeczy typu przygody Dero czy jako┼ô tak), albo "gin├¬┬│y podczas formatu". :P Ewentualnie znika┬│ programista. ;D