Autor Wątek: Castle Island Dizzy  (Przeczytany 5667 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Micrus

• jajo kurze
  • AKA ArmaCoder
    • WinGDGEdit Homepage
Odp: Castle Island Dizzy
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 27, 2015, 16:04:35 »
To była nowa produkcja właściwie niewprowadzająca niczego nowego. ;P Uruchomiłem, patrzę: Dizzy przykleja się do ścian, udało mi się nawet ugrząźć w podłodze, animacje zupełnie niedopracowane (dziwne akrobacje protagonisty podczas skoku). Mapy puste jak półki sklepowe w PRL-u. Uzbierałoby się pewnie i więcej takich smaczków, ale nie miałem cierpliwości tego dalej testować po zaledwie kilku minutach.

Ogólnie, to wygląda tak, jakby wziąć CID1 i CID2, zrobić kopiuj-wklej z plików projektu z K&P do TGF2, zmienić grafikę (mechanikę zostawiając nienaruszoną), kliknąć Kompiluj - i tak oto powstał CID3.

Naprawdę nie rozumiem podejścia autora. Po co to w ogóle reklamować to nie mam pojęcia, mnie by było wstyd pokazywać coś zrobione jakby na siłę. :P Zwłaszcza przy powrocie do tego po latach, do czego by mnie nikt nie zmuszał.

nowa_era

• jajo przepiórcze
  • **
  • Forumowy detektyw ;D
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 29, 2015, 17:32:00 »
Cieszy mnie fakt, że jeszcze ktoś z Polski podjął w dzisiejszych czasach taką próbę, to popieram, ale efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania :P Brakuje mi tego, co działo się z może z 10 lat temu, kiedy nowa gra miała powstać praktycznie co miesiąc, rezultaty były różne ale w większości prób stworzenia takowej gry autor zakładał temat, po czym radziliśmy wszyscy wspólnie co jest dobre, a co złe, tutaj widzę tylko pochwalenie się nową produkcją, po czym od razu kosz... Trudno, może kiedyś nadejdą lepsze czasy.
Kupie gry na: Atari 2600, Philips Videopac G7000, SMS, SMD, NES, SNES i inne starocie

GG:8850255

DiDzej zrob dobre Tyfy-Tyfy :D

Micrus

• jajo kurze
  • AKA ArmaCoder
    • WinGDGEdit Homepage
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 30, 2015, 19:14:51 »
W przeszłości to akurat większość tematów dotyczyła gier, które albo jeszcze nie powstały (rzeczy typu przygody Dero czy jakoś tak), albo "ginęły podczas formatu". :P Ewentualnie znikał programista. ;D