Autor Wątek: Tycoon Dizzy  (Przeczytany 1396 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mateusz11

• aspirant
  • *
  • Dizzy Fan!
Tycoon Dizzy
« dnia: PaĽdziernik 01, 2014, 14:34:00 »
Mam: tablice z napisem nie kradnij, medalion, lek uspokajający, tarcze, sandały Jezusa, kask, łopatę, 21 diamentów co robić dalej?

chlodnik229

• jajo kurze
  • Dizzy AGE FaN!
Odp: Tycoon Dizzy
« Odpowiedź #1 dnia: PaĽdziernik 03, 2014, 11:17:02 »
Mam: tablice z napisem nie kradnij, medalion, lek uspokajający, tarcze, sandały Jezusa, kask, łopatę, 21 diamentów co robić dalej?

Tablicę z napisem nie kradnij możesz dać Bogu, nie popchnie to gry do przodu, ale dostaniesz jeden diament.

Jeśli lek uspokajający to AJAX, to wystarczy go wypić, a Dizzy nie będzie się już bał niczego ani nikogo.

Jeśli za pomocą tarczy zdobyłeś łopatę oraz jeden diament na statku obcych, to nie będzie ci już potrzebna.

Znalazłeś sprzęt do nurkowania?

Mateusz11

• aspirant
  • *
  • Dizzy Fan!
« Odpowiedź #2 dnia: PaĽdziernik 03, 2014, 13:25:06 »
Dzisiaj rano samemu ukończyłem grę. Gdy się da medalion człowiekowi w domku to pojawia się fajna muzyka szkoda że nie znam jej tytułu.

Micrus

• jajo kurze
  • AKA ArmaCoder
    • WinGDGEdit Homepage
« Odpowiedź #3 dnia: PaĽdziernik 03, 2014, 21:34:25 »
Dzisiaj rano samemu ukończyłem grę. Gdy się da medalion człowiekowi w domku to pojawia się fajna muzyka szkoda że nie znam jej tytułu.
"Neverending Story" autorstwa Limahl. Grę można rozpakować przy pomocy narzędzia pak.exe i wyciągnąć melodię, gra nie posiada hasła założonego na pliki. Sama melodia to chyba nagrane MIDI, których można pełno znaleźć w sieci, np. tu:

http://www.angelfire.com/al3/TheBabe/midis/neverending.mid (lepiej skopiować i wkleić w pasek adresu, strona najwyraźniej wykrywa podlinkowywanie się).
« Ostatnia zmiana: PaĽdziernik 03, 2014, 21:39:07 wysłana przez Micrus »

XMPP: armacoder @ jabbi.pl

mrdarek

• YaBB Administrator
  • SUPER JAJO!
  • :)
    • Świat Dizzy
« Odpowiedź #4 dnia: PaĽdziernik 12, 2014, 18:36:30 »
Też przeszedłem grę. Z początku nie była za dobra mimo extra grafiki, ale potem nieszablonowe pomysły i wciągająca z czasem akcja sprawiła, że grę ukończyłem z przyjemnością :). Na solucję trochę poczekacie, ale zrobię z pewnością.
...przeciez sie nie rozdwoje...