Autor Wątek: The Sisterhood  (Przeczytany 882 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mrdarek

• YaBB Administrator
  • SUPER JAJO!
  • :)
    • Świat Dizzy
The Sisterhood
« dnia: Lipiec 14, 2014, 19:30:54 »
Utknąłem w tej grze, mam sporo tajnych i zaawansowanych przedmiotów, ale coś przeoczyłem i ani rusz.
Co mam: Byłem u Theo łącznie ze zdobyciem klejnotu i wejściem do warsztatu Theo - i to mi nic nie daje dalej poza 3 fiolkami (w jednej zrobiłem kredę), ale z fiolkami to chyba się pod koniec gry trzeba martwić...
Byłem u gościa co chce pizze, ale nie mam jak ją zrobić - brak peperoni
Co bym potrzebował: w pokoju z tapetą podobną do gościa chcącego pizze jest prawdopodobnie schowana puszka dla psa w szafie - ale ja nie wiem jak tam wejść - bez tego nie obejdę psa...
Nie wiem też gdzie jest to tajne przejście na teren policji aby zdobyć kartę ID i być detektywem
Przydałby mi się w końcu przedmiot tłumaczący rozmowy - byłemu theo i dalej nic z tego (wiem że to ma coś wspólnego z kotem, ale co)
Ewentualnie jeszcze szukam miejsca gdzie użyć łopaty (to wg. mnie jest jakaś piaskownica)
OK - HELP ME  :'(
...przeciez sie nie rozdwoje...

mrdarek

• YaBB Administrator
  • SUPER JAJO!
  • :)
    • Świat Dizzy
Odp: The Sisterhood
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 15, 2014, 18:23:41 »
OK - po 3 dniach rozpracowywania mam to - jak już jesteśmy w warsztacie Theo to jest tam taka maszyna - osoba która się naświetli zaczyna rozumieć obcą mowę!!! Genialne - zmyliło mnie to bo myślałem że to jakiś nieaktywny teleport - teraz mam dużo do dalszego rozpracowywania :) i może uda mi się zrobić solucję :)
-> dopisek:
Gra rozwiązana - czas pisać solucję :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2014, 10:25:06 wysłana przez mrdarek »
...przeciez sie nie rozdwoje...