Autor Wątek: The Sisterhood  (Przeczytany 1241 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mrdarek

• YaBB Administrator
  • SUPER JAJO!
  • :)
    • Ĺ’wiat Dizzy
The Sisterhood
« dnia: Lipiec 14, 2014, 19:30:54 »
Utkn¹³em w tej grze, mam sporo tajnych i zaawansowanych przedmiotów, ale coœ przeoczy³em i ani rusz.
Co mam: By³em u Theo ³¹cznie ze zdobyciem klejnotu i wejœciem do warsztatu Theo - i to mi nic nie daje dalej poza 3 fiolkami (w jednej zrobi³em kredê), ale z fiolkami to chyba siê pod koniec gry trzeba martwiæ...
By³em u goœcia co chce pizze, ale nie mam jak j¹ zrobiæ - brak peperoni
Co bym potrzebowa³: w pokoju z tapet¹ podobn¹ do goœcia chc¹cego pizze jest prawdopodobnie schowana puszka dla psa w szafie - ale ja nie wiem jak tam wejœæ - bez tego nie obejdê psa...
Nie wiem te¿ gdzie jest to tajne przejœcie na teren policji aby zdobyæ kartê ID i byæ detektywem
Przyda³by mi siê w koñcu przedmiot t³umacz¹cy rozmowy - by³emu theo i dalej nic z tego (wiem ¿e to ma coœ wspólnego z kotem, ale co)
Ewentualnie jeszcze szukam miejsca gdzie u¿yæ ³opaty (to wg. mnie jest jakaœ piaskownica)
OK - HELP ME  :'(
...przeciez sie nie rozdwoje...

mrdarek

• YaBB Administrator
  • SUPER JAJO!
  • :)
    • Ĺ’wiat Dizzy
Odp: The Sisterhood
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 15, 2014, 18:23:41 »
OK - po 3 dniach rozpracowywania mam to - jak ju¿ jesteœmy w warsztacie Theo to jest tam taka maszyna - osoba która siê naœwietli zaczyna rozumieæ obc¹ mowê!!! Genialne - zmyli³o mnie to bo myœla³em ¿e to jakiœ nieaktywny teleport - teraz mam du¿o do dalszego rozpracowywania :) i mo¿e uda mi siê zrobiæ solucjê :)
-> dopisek:
Gra rozwi¹zana - czas pisaæ solucjê :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2014, 10:25:06 wysłana przez mrdarek »
...przeciez sie nie rozdwoje...