Autor W╣tek: Uporz┬╣dkowanie gier na Dizzy AGE  (Przeczytany 1865 razy)

0 u┐ytkownikˇw i 1 GoťŠ przegl╣da ten w╣tek.

Emu

• jajo kurze
  • Wiadomoťci: 391
  • P│eŠ: Kobieta
  • niech Daisy cz├¬┼ôciej ratuje Dizzy'ego! :)
Uporz┬╣dkowanie gier na Dizzy AGE
« dnia: Czerwiec 01, 2014, 20:04:15 »
Pytasz na stronie, wiêc proponujê: mo¿e po prostu w dziale z grami na Dizzy AGE (które s¹ ju¿ zdecydowanie najliczniejsz¹ grup¹ gier fanowskich z Dizzym) podstrony w uk³adzie alfabetycznym? Bo dodam, ¿e pope³ni³eœ b³¹d: "Don't Panic Dizzy" przecie¿ NIE ma grafiki a la Amiga. Pomyli³eœ z "Home Alone", które te¿ opracowa³am?
"S┬╣ ludzie, kt├│rzy - gdyby nie by┬│o to zabronione b┬╣d┼Ş niemo┬┐liwe - wjechaliby samochodem na Kasprowy Wierch albo do Katedry Wawelskiej."

mrdarek

• YaBB Administrator
  • SUPER JAJO!
  • Wiadomoťci: 2467
  • P│eŠ: Mŕ┐czyzna
  • :)
    • ┼ĺwiat Dizzy
Odp: Uporz┬╣dkowanie gier na Dizzy AGE
« Odpowiedč #1 dnia: Czerwiec 02, 2014, 17:43:33 »
No tak, grafika amigi to 100% nie jest ale te┬┐ nie jest to grafika 8 bit, wi├¬c trudno sklasyfikowa├Ž. W rozumieniu grafika Amigi mam na my┼ôli grafik├¬ 16 bit tak┬╣ jak na amidze.
...przeciez sie nie rozdwoje...

dizzy9

• strusie jajo
  • Wiadomoťci: 905
  • P│eŠ: Mŕ┐czyzna
    • Status GG
« Odpowiedč #2 dnia: Czerwiec 02, 2014, 17:47:15 »
No to mo┬┐e w┬│a┼ônie poprostu nazwa├Ž dzia┬│ "z grafik┬╣16 bit"?

Emu

• jajo kurze
  • Wiadomoťci: 391
  • P│eŠ: Kobieta
  • niech Daisy cz├¬┼ôciej ratuje Dizzy'ego! :)
« Odpowiedč #3 dnia: Czerwiec 03, 2014, 20:58:57 »
Ja i tak nie panimaju, co to jest 8 i 16 bit... Nie zapominajcie, ¿e w gry graj¹ tak¿e ludzie, którzy nie maj¹ pojêcia o tego rodzaju technicznych szczegó³ach.
Swoj┬╣ drog┬╣: wi├¬kszo┼ô├Ž gier na Dizzy AGE ma grafik├¬ opart┬╣ na wersjach Spectrum itp., ale moooocno upi├¬kszon┬╣. Powiedzcie mi w takim razie, czy inne gry na Dizzy AGE z pi├¬kn┬╣ grafik┬╣ - np. "Grogg Island Dizzy", "A Pirate's Life Dizzy", "Mystic Forest Dizzy" - maj┬╣ 8 czy 16 bit?
"S┬╣ ludzie, kt├│rzy - gdyby nie by┬│o to zabronione b┬╣d┼Ş niemo┬┐liwe - wjechaliby samochodem na Kasprowy Wierch albo do Katedry Wawelskiej."