Autor Wątek: Uporządkowanie gier na Dizzy AGE  (Przeczytany 1750 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Emu

• jajo kurze
  • niech Daisy częściej ratuje Dizzy'ego! :)
Uporządkowanie gier na Dizzy AGE
« dnia: Czerwiec 01, 2014, 20:04:15 »
Pytasz na stronie, więc proponuję: może po prostu w dziale z grami na Dizzy AGE (które są już zdecydowanie najliczniejszą grupą gier fanowskich z Dizzym) podstrony w układzie alfabetycznym? Bo dodam, że popełniłeś błąd: "Don't Panic Dizzy" przecież NIE ma grafiki a la Amiga. Pomyliłeś z "Home Alone", które też opracowałam?
"Są ludzie, którzy - gdyby nie było to zabronione bądź niemożliwe - wjechaliby samochodem na Kasprowy Wierch albo do Katedry Wawelskiej."

mrdarek

• YaBB Administrator
  • SUPER JAJO!
  • :)
    • Świat Dizzy
Odp: Uporządkowanie gier na Dizzy AGE
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 02, 2014, 17:43:33 »
No tak, grafika amigi to 100% nie jest ale też nie jest to grafika 8 bit, więc trudno sklasyfikować. W rozumieniu grafika Amigi mam na myśli grafikę 16 bit taką jak na amidze.
...przeciez sie nie rozdwoje...

dizzy9

• strusie jajo
    • Status GG
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 02, 2014, 17:47:15 »
No to może właśnie poprostu nazwać dział "z grafiką16 bit"?

Emu

• jajo kurze
  • niech Daisy częściej ratuje Dizzy'ego! :)
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 03, 2014, 20:58:57 »
Ja i tak nie panimaju, co to jest 8 i 16 bit... Nie zapominajcie, że w gry grają także ludzie, którzy nie mają pojęcia o tego rodzaju technicznych szczegółach.
Swoją drogą: większość gier na Dizzy AGE ma grafikę opartą na wersjach Spectrum itp., ale moooocno upiększoną. Powiedzcie mi w takim razie, czy inne gry na Dizzy AGE z piękną grafiką - np. "Grogg Island Dizzy", "A Pirate's Life Dizzy", "Mystic Forest Dizzy" - mają 8 czy 16 bit?
"Są ludzie, którzy - gdyby nie było to zabronione bądź niemożliwe - wjechaliby samochodem na Kasprowy Wierch albo do Katedry Wawelskiej."