Autor Wątek: NIght at the Museum - jednak muszę napisać tu  (Przeczytany 1864 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Emu

• jajo kurze
  • niech Daisy częściej ratuje Dizzy'ego! :)
NIght at the Museum - jednak muszę napisać tu
« dnia: Marzec 21, 2013, 11:10:49 »
Napisałam z propozycją pomocy, ale ja czegoś nie rozumiem z systemem prywatnych wiadomości. Prawdopodobnie dostałam odpowiedź, w praktyce nie mogę jej zobaczyć. Więc koniec końców piszę publicznie.
Otóż przeszłam tę grę w obu wersjach już jakiś czas temu, mogłabym zrobić opis, a także mam na dysku zrzuty ekranu, ale tylko z wersji rosyjskiej. Dajcie znać, gdybyście byli zainteresowani.

P.S. nie na temat.
Usiłując znaleźć nową wiadomość trafiłam na ekran startowy z gry "Denzil - Three Weeks in Paradise". Zwyczajnie już tego nie pamiętałam, ale jak rozumiem, ktoś robił taką grę na Dizzy AGE. Czy coś o niej wiadomo, tj. czy dalej trwają jakieś prace?
Jak stara jest wiadomość, nie wiem, bo wiadomości sprzed przeniesienia forum wyświetlają się jako "01.01.1970" (wow, czy wtedy był już internet? ;)).
"Są ludzie, którzy - gdyby nie było to zabronione bądź niemożliwe - wjechaliby samochodem na Kasprowy Wierch albo do Katedry Wawelskiej."

mrdarek

• YaBB Administrator
  • SUPER JAJO!
  • :)
    • Świat Dizzy
Odp: NIght at the Museum - jednak muszę napisać tu
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 24, 2013, 13:48:21 »
Napisałam z propozycją pomocy, ale ja czegoś nie rozumiem z systemem prywatnych wiadomości. Prawdopodobnie dostałam odpowiedź, w praktyce nie mogę jej zobaczyć. Więc koniec końców piszę publicznie.
Otóż przeszłam tę grę w obu wersjach już jakiś czas temu, mogłabym zrobić opis, a także mam na dysku zrzuty ekranu, ale tylko z wersji rosyjskiej. Dajcie znać, gdybyście byli zainteresowani.
Dzięki - ale tę grę mam już rozpracowaną - materiały pojawiają się systematycznie. Za to chętnie przygarnę solucje do gier których jeszcze nie ruszyłem :)

P.S. nie na temat.
Usiłując znaleźć nową wiadomość trafiłam na ekran startowy z gry "Denzil - Three Weeks in Paradise". Zwyczajnie już tego nie pamiętałam, ale jak rozumiem, ktoś robił taką grę na Dizzy AGE. Czy coś o niej wiadomo, tj. czy dalej trwają jakieś prace?
Jak stara jest wiadomość, nie wiem, bo wiadomości sprzed przeniesienia forum wyświetlają się jako "01.01.1970" (wow, czy wtedy był już internet? ;)).

Pożyjemy, zobaczymy...
...przeciez sie nie rozdwoje...

Emu

• jajo kurze
  • niech Daisy częściej ratuje Dizzy'ego! :)
Odp: NIght at the Museum - jednak muszę napisać tu
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 28, 2013, 15:14:16 »
A kto tę grę robił? Czyżby Ty, skoro odpisujesz? ;)
Może jednak dodałbyś zrzuty z wersji rosyjskiej? W ten sposób dział byłby pełniejszy.
"Są ludzie, którzy - gdyby nie było to zabronione bądź niemożliwe - wjechaliby samochodem na Kasprowy Wierch albo do Katedry Wawelskiej."