Autor W╣tek: NIght at the Museum - jednak musz├¬ napisa├Ž tu  (Przeczytany 1945 razy)

0 u┐ytkownikˇw i 1 GoťŠ przegl╣da ten w╣tek.

Emu

• jajo kurze
  • Wiadomoťci: 391
  • P│eŠ: Kobieta
  • niech Daisy cz├¬┼ôciej ratuje Dizzy'ego! :)
NIght at the Museum - jednak musz├¬ napisa├Ž tu
« dnia: Marzec 21, 2013, 11:10:49 »
Napisa┬│am z propozycj┬╣ pomocy, ale ja czego┼ô nie rozumiem z systemem prywatnych wiadomo┼ôci. Prawdopodobnie dosta┬│am odpowied┼Ş, w praktyce nie mog├¬ jej zobaczy├Ž. Wi├¬c koniec ko├▒c├│w pisz├¬ publicznie.
Ot├│┬┐ przesz┬│am t├¬ gr├¬ w obu wersjach ju┬┐ jaki┼ô czas temu, mog┬│abym zrobi├Ž opis, a tak┬┐e mam na dysku zrzuty ekranu, ale tylko z wersji rosyjskiej. Dajcie zna├Ž, gdyby┼ôcie byli zainteresowani.

P.S. nie na temat.
Usi┬│uj┬╣c znale┼Ş├Ž now┬╣ wiadomo┼ô├Ž trafi┬│am na ekran startowy z gry "Denzil - Three Weeks in Paradise". Zwyczajnie ju┬┐ tego nie pami├¬ta┬│am, ale jak rozumiem, kto┼ô robi┬│ tak┬╣ gr├¬ na Dizzy AGE. Czy co┼ô o niej wiadomo, tj. czy dalej trwaj┬╣ jakie┼ô prace?
Jak stara jest wiadomo┼ô├Ž, nie wiem, bo wiadomo┼ôci sprzed przeniesienia forum wy┼ôwietlaj┬╣ si├¬ jako "01.01.1970" (wow, czy wtedy by┬│ ju┬┐ internet? ;)).
"S┬╣ ludzie, kt├│rzy - gdyby nie by┬│o to zabronione b┬╣d┼Ş niemo┬┐liwe - wjechaliby samochodem na Kasprowy Wierch albo do Katedry Wawelskiej."

mrdarek

• YaBB Administrator
  • SUPER JAJO!
  • Wiadomoťci: 2467
  • P│eŠ: Mŕ┐czyzna
  • :)
    • ┼ĺwiat Dizzy
Odp: NIght at the Museum - jednak musz├¬ napisa├Ž tu
« Odpowiedč #1 dnia: Marzec 24, 2013, 13:48:21 »
Napisa┬│am z propozycj┬╣ pomocy, ale ja czego┼ô nie rozumiem z systemem prywatnych wiadomo┼ôci. Prawdopodobnie dosta┬│am odpowied┼Ş, w praktyce nie mog├¬ jej zobaczy├Ž. Wi├¬c koniec ko├▒c├│w pisz├¬ publicznie.
Ot├│┬┐ przesz┬│am t├¬ gr├¬ w obu wersjach ju┬┐ jaki┼ô czas temu, mog┬│abym zrobi├Ž opis, a tak┬┐e mam na dysku zrzuty ekranu, ale tylko z wersji rosyjskiej. Dajcie zna├Ž, gdyby┼ôcie byli zainteresowani.
Dziêki - ale tê grê mam ju¿ rozpracowan¹ - materia³y pojawiaj¹ siê systematycznie. Za to chêtnie przygarnê solucje do gier których jeszcze nie ruszy³em :)

P.S. nie na temat.
Usi┬│uj┬╣c znale┼Ş├Ž now┬╣ wiadomo┼ô├Ž trafi┬│am na ekran startowy z gry "Denzil - Three Weeks in Paradise". Zwyczajnie ju┬┐ tego nie pami├¬ta┬│am, ale jak rozumiem, kto┼ô robi┬│ tak┬╣ gr├¬ na Dizzy AGE. Czy co┼ô o niej wiadomo, tj. czy dalej trwaj┬╣ jakie┼ô prace?
Jak stara jest wiadomo┼ô├Ž, nie wiem, bo wiadomo┼ôci sprzed przeniesienia forum wy┼ôwietlaj┬╣ si├¬ jako "01.01.1970" (wow, czy wtedy by┬│ ju┬┐ internet? ;)).

Po┬┐yjemy, zobaczymy...
...przeciez sie nie rozdwoje...

Emu

• jajo kurze
  • Wiadomoťci: 391
  • P│eŠ: Kobieta
  • niech Daisy cz├¬┼ôciej ratuje Dizzy'ego! :)
Odp: NIght at the Museum - jednak musz├¬ napisa├Ž tu
« Odpowiedč #2 dnia: Marzec 28, 2013, 15:14:16 »
A kto tê grê robi³? Czy¿by Ty, skoro odpisujesz? ;)
Mo¿e jednak doda³byœ zrzuty z wersji rosyjskiej? W ten sposób dzia³ by³by pe³niejszy.
"S┬╣ ludzie, kt├│rzy - gdyby nie by┬│o to zabronione b┬╣d┼Ş niemo┬┐liwe - wjechaliby samochodem na Kasprowy Wierch albo do Katedry Wawelskiej."