Autor Wątek: Dizzy a C64  (Przeczytany 3882 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nocny

• SUPER JAJO!
  • Nie wiem co napisac...
Re: Dizzy a C64
« Odpowiedź #15 dnia: PaĽdziernik 11, 2003, 23:19:56 »

Wiec dlaczego na tej stronie sa gry z ZX Spectrum? Przeciez w nie juz tymbardziej nikt nie gra. A co dopiero z grami na np. NES\'a?? Na podstawie jakich wnioskow twierdzisz ze w gry na C64 nikt nie gra?

Bo sa nudne i krotkie! (oprocz kilku)
« Ostatnia zmiana: PaĽdziernik 11, 2003, 23:27:36 wysłana przez dozy »
Kazdy probuje obnizyc te wajche, sam tez probowalem. A moze Bogdan z osiedlowego klubu Sparta-Kus. Dawaj Bogdan, dawaj. Lech. Prosimy pana Wlodzimierza. Widok imponujacy, ale no niestety. O nastepny..

FIREMARK

• SUPER JAJO!
  • zly firemark gwarantem uszkodzenia usera
« Odpowiedź #16 dnia: PaĽdziernik 12, 2003, 13:22:53 »
NIe dziwie sie,ze na C64 nikt nie gra,gdyz trudno wydobyc z jednych ,nowoczesnych gier

Alenson

• aspirant
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: PaĽdziernik 12, 2003, 16:44:58 »
Na C64 trzeba wiedziec "jak wgrac gre". (Na spektrum tez warto to wiedziec - wtedy mozna pograc w "dyskowe" gry...

Czysty zrzut pamieci jest (prg) ale po co on komu? Kazdy emulator C64 sam wpisuje sobie komendy. Jedyne co \'Gracz\' musi zrobic to wybrac plik z gra, i juz reszta dzieje sie sama, az do czasu gdy nie bedzie potrzebne wcisniecie Fire dla rozpoczecia gry :) lub pominiecia interka. (co nie zmienia faktu ze nie zgadzam sie z kultowoscia Zx-S.:) )

Ten watek mial mi przyblizyc stanowisko autora strony, w sprawie C64, a wywiazala sie dyskusja ktora zjechala troche z tematu, ale mam nadzieje ze nikomu to specialnie nie przeszkadza, wiec bede kontynuowal (choc sie przyznam ze tu chcialem konczyc:) )

Bo sa nudne i krotkie! (oprocz kilku)

A te na Zx\'a czy NES\'a nie? Przypominam ze C64 zasadniczo przewyzsza mozliwosciami obie te zabawki.

jak ktos ma adres do Dizzy na C64 chetnie pozycze

Strony tylko o Dizzym na C64 nie znam, i pewnie takiej nie ma :)

nocny

• SUPER JAJO!
  • Nie wiem co napisac...
« Odpowiedź #18 dnia: PaĽdziernik 12, 2003, 19:06:31 »

A te na Zx\'a czy NES\'a nie? Przypominam ze C64 zasadniczo przewyzsza mozliwosciami obie te zabawki.

Wszystkie te co wymieniles sa DLA MNIE nudne i krotkie!!!
« Ostatnia zmiana: PaĽdziernik 12, 2003, 19:06:53 wysłana przez dozy »
Kazdy probuje obnizyc te wajche, sam tez probowalem. A moze Bogdan z osiedlowego klubu Sparta-Kus. Dawaj Bogdan, dawaj. Lech. Prosimy pana Wlodzimierza. Widok imponujacy, ale no niestety. O nastepny..

Alenson

• aspirant
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: PaĽdziernik 12, 2003, 21:23:29 »
Te co wymienilem. Ok, szukam... no dobra, gdzie ja je wymienilem? No chyba nie chodzi Ci o te z Dizzym? W koncu sa one identyczne jak te dostepne na inne platformy. Jesli wdg.Ciebie sa one za krotkie, to znaczy ze wszystkie czesci Dizziego sa \'krotkie i nudne\'!! :)

metal76

• jajo przepiĂłrcze
  • **
  • to jest miejsce na Twoja reklame:P
« Odpowiedź #20 dnia: PaĽdziernik 13, 2003, 09:37:31 »
o ile wiem,nie ma gier Dizzy w wersji exclusiv na c-64,bo sam ten komputer kiedys mialem,wiec nie robcie tragedii.
Za to na spectruma sa,i to calkiem,calkiem.

Zreszta gra Dizzy to jest to,i nie wazne na jaka platforme,byle byla,spectrum sobie dobrze radzi z tymi grami,a jak komus przeszkadza grafika no to coz...niech zagra w Medal of honor Allied Assault czy Silent Hill 2 a nie zawraca glowy.

Alenson

• aspirant
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: PaĽdziernik 13, 2003, 12:21:22 »
Zgadzam sie. Dizzy to Dizzy i nie wazne na czym. A jego wersje na spectruma sa i tak niesamowicie \'nostalgiczne\' ze sie lezka w oku kreci :)
No i nikt tu tragedii nie robi, ani niczego sie nie domaga. Chcialem tylko popostowac sobie na tym forum i zarazem poznac Wasze (czyli wlasnie forumowiczow) zdanie. W koncu chyba forum wlasnie po to jest, zeby sobie czasem pozawracac bzdurami(lecz nie zawsze) glowe, na rozne tematy.

mrdarek

• YaBB Administrator
  • SUPER JAJO!
  • :)
    • Ĺ’wiat Dizzy
« Odpowiedź #22 dnia: PaĽdziernik 13, 2003, 17:04:49 »
Jesli chodzi o stanowisko admina w sprawie gier na C64 to jest takie, ze kiedys one beda, ale nie wiem kiedy.
Do Aleson: Firemark i Dozy to takie gaduly i trzeba sie nauczyc z nimi zyc.
Jesli Dozy uwaza, ze gry na C64 sa nudne to czemu tak dopomina sie o premiery spolszczen ruskich Dizzy??? Przeciez to gry "tej samej klasy"...
[size=10]pare ponizszych postow wykasowalem, a jak bedziecie dalej zmieniac temat to faktycznie zamkne watek[/size]
« Ostatnia zmiana: PaĽdziernik 13, 2003, 17:07:02 wysłana przez admin »
...przeciez sie nie rozdwoje...

FIREMARK

• SUPER JAJO!
  • zly firemark gwarantem uszkodzenia usera
« Odpowiedź #23 dnia: PaĽdziernik 13, 2003, 18:47:29 »
Ja tylko prosze o ta gre.Plisa

nocny

• SUPER JAJO!
  • Nie wiem co napisac...
« Odpowiedź #24 dnia: PaĽdziernik 13, 2003, 19:38:31 »
Ja nie mowilem ze WSZYSTKIE sa nudne tylko ze czesc. A dopominam sie bo juz nie ma w co grac i wszystko poprzechodzone!