Autor Wątek: PC vs. Konsole  (Przeczytany 9652 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

CC

• aspirant
  • *
  • CC
Re: PC vs. Konsole
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 11, 2010, 22:30:05 »
Moim zdaniem PC rzadzi , bo na PC mozna emulsjowac gry na inne systemy , a na takim xboxie to za nic raczej nie zemulsujesz gry na inny system czy PC, w kazdym razie ja nie slyszalam o takich exboxach by emulsjowaly inne gry. Ale ja mialam tylko PC i pegazusa . I i tak moge grac we wszystkie stare gierki na emulsjach.

Micrus

• jajo kurze
  • AKA ArmaCoder
    • WinGDGEdit Homepage
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 11, 2010, 22:32:58 »
Kto Ci powiedzial ze tylko na PC zaemulujesz inne sprzety? :P Z tego co wiem to na XBoxie mozna zainstalowac normalny system operacyjny, wiec emulatorow nie powinno zabraknac..
« Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2010, 22:55:42 wysłana przez Micrus »

dizzy9

• strusie jajo
    • Status GG
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 11, 2010, 22:41:42 »
A na Wii mozna uruchomic Linuxa(choc nie jest to "emulacja")
Jest tez emulacja NES,SNES,N64,GBA itp.
Emulowac mozna bylo juz na GBA,wiec...

MegaJohny

• SUPER JAJO!
  • Emerytowany troll
    • Status GG
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 11, 2010, 22:47:27 »
na takim xboxie to za nic raczej nie zemulsujesz gry na inny system czy PC, w kazdym razie ja nie slyszalam o takich exboxach by emulsjowaly inne gry.

Emulatory na rozne konsole: http://www.zophar.net/consoles.html
Nawet na MSX jest emulator GameBoya, a pamietam, ze widzialem screena, na ktorym ktos emulowal Atari XL emulujacego ZX Spectrum, wiec wiecie. :P

CC

• aspirant
  • *
  • CC
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 11, 2010, 23:07:03 »
A no to w takim razie nie wiedzialam , naprawde da sie emulsjowac systemy operacyjne na konsolach? Jeej. No ale pewnie jest problem z klawiatura i reszta, bo xbox ma tylko dzojstiki ( nie wiem czy przez y czy przez j sie pisze ). A pozatym na pewno ma mniejsze mozliwosci niz zwykly pc.
ALE Skoro tak dobrze sie na tym znacie, moze mi odpowiedziecie , czy na takim windowsie xp emulowanym na xboxie mozna zainstalowac emulator pegazusa???

dizzy9

• strusie jajo
    • Status GG
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 11, 2010, 23:08:24 »
Jestem na 99% pewny ze na Xboxie jest oddzielny emulator NESa,tak jak na Wii czy NDS.

CC

• aspirant
  • *
  • CC
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 11, 2010, 23:16:34 »
To znaczy ze do xboxa pasuja te kartdridze z   nes ??? Takie z tymi wtyczkami karbowanymi jak frytki? Czy trzeba je przegrac na plyte , na jeden plik , tak jak na pc??
« Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2010, 23:17:23 wysłana przez CC »

dizzy9

• strusie jajo
    • Status GG
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 11, 2010, 23:24:01 »
To....co....teraz napisales....powoduje u mnie...zgrzyt zebow...adminie...blagam...

CC

• aspirant
  • *
  • CC
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 11, 2010, 23:42:57 »
To....co....teraz napisales....powoduje u mnie...zgrzyt zebow...adminie...blagam...

Przepraszam !!! Nie wiedzialam ze moja niewiedza moze was urazic! Ale dobrze , o technice sie juz nie bede tu wypowiadajac! Moj blad  .

Vibulziom

• jajo przepiĂłrcze
  • **
  • Nie ma takiego bicia!
    • Status GG
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 12, 2010, 06:35:18 »
To....co....teraz napisal[size=18]E[/size][/b]s....powoduje u mnie...zgrzyt zebow...adminie...blagam...

Nie kompromituj JEJ jeszcze bardziej :)

To znaczy ze do xboxa pasuja te kartdridze z   nes ??? Takie z tymi wtyczkami karbowanymi jak frytki? Czy trzeba je przegrac na plyte , na jeden plik , tak jak na pc??

Nie pasuja takie z tymi wtyczkami karbowanymi jak frytki. Przegrywa sie pewnie na pendrive, lub plyte, w zaleznosci. Sciaga sie wtedy emulator, i emulujesz - proste jak korkociag... Sadze nawet, ze niepotrzebny jest w tym wypadku zainstalowany tam system, tylko emulator jako homebrew (oprogramowanie niezalezne) - Czy cos.

Musze przyznac ze facepalma zlapalem, nie ma co (Jak Ty reprezentujesz kobiete z swojego avatara - Wstydz sie!) - Ano, emulatory sa nawet na telefony, gwoli scislosci.

Zjemy Cie, bo jestes nowa - <diaboliczny_smiech> (Lepszy niz <szatanski_rechot>)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2010, 06:42:48 wysłana przez Zgredek »
admin usunal stopke bo lamala pkt 4a regulaminu forum

nowa_era

• jajo przepiĂłrcze
  • **
  • Forumowy detektyw ;D
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 12, 2010, 16:25:28 »
Przepraszam !!! Nie wiedzialam ze moja niewiedza moze was urazic! Ale dobrze , o technice sie juz nie bede tu wypowiadajac! Moj blad  

Eee tam, nie przejmuj sie, nikogo nie urazilas, w koncu jestes kobieta (dziewczyna) i nikt nie nakazuje Ci znac sie na konsolach czy komputerach, podobnie jak wiekszosc populacji meskiej nie wie nic o sprawach kobiecych (pochwale sie ze teoretycznie wiem jak sie malowac i rowniez teoretycznie wiem jak zmienic tampon :P):P
Kupie gry na: Atari 2600, Philips Videopac G7000, SMS, SMD, NES, SNES i inne starocie

GG:8850255

DiDzej zrob dobre Tyfy-Tyfy :D

Vibulziom

• jajo przepiĂłrcze
  • **
  • Nie ma takiego bicia!
    • Status GG
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 12, 2010, 20:12:40 »

Eee tam, nie przejmuj sie, nikogo nie urazilas, w koncu jestes kobieta (dziewczyna) i nikt nie nakazuje Ci znac sie na konsolach czy komputerach, podobnie jak wiekszosc populacji meskiej nie wie nic o sprawach kobiecych (pochwale sie ze teoretycznie wiem jak sie malowac i rowniez teoretycznie wiem jak zmienic tampon :P):P

Ja wiem nawet, do czego sluzy podpaska! Jako zapasowe kapcie, bierze sie 2 i skleja sie tymi dzyndzlami (dowiedzialem sie z dzolmonster), i mamy kapcie - Dosc tanie, to dobra rzecz, tylko dlaczego dla kobiet? Przeciez facetowi tez w tym dobrze...

Ano, jesli tak na to patrzec, to xBox to calkiem fajna maszynka, tak sie teraz zainteresowalem, ktos to posiada? Chcialbym popytac jak jest z filmami...

@Berion
Moja wypowiedz jest wielkim skrotem.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2010, 23:39:08 wysłana przez Zgredek »
admin usunal stopke bo lamala pkt 4a regulaminu forum

Micrus

• jajo kurze
  • AKA ArmaCoder
    • WinGDGEdit Homepage
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 12, 2010, 20:48:55 »
Ano, jesli tak na to patrzec, to xBox to calkiem fajna maszynka, tak sie teraz zainteresowalem, ktos to posiada?

Nie posiadam tej konsoli, ale z komentarzy uzytkownikow ktore mozna znalezc po sieci mozna sie domyslac, ze sprzet jest sredniej jakosci. Podobno napedy rysuja plyty, szybko padaja rozmaite czesci, a sama konsola sie przegrzewa. Zaznaczam tylko raz jeszcze ze to nie moje opinie, wiec nie wjezdzajcie na mnie.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2010, 22:33:19 wysłana przez Micrus »

Berion

• jajo kurze
  • Missing Bytes
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 12, 2010, 22:41:45 »
Vibulziom, wygadujesz takie same glupoty co kolezanka. Serio, ten sam kaliber. Skoro zas pytasz potem o "xBox" to warto sprecyzowac czy o Xbox\'a czy o Xbox\'a X360.

Jesli o Xbox\'a (aka X1, Xbox1 i inne glupie skroty ;p) to polecam swoj FAQ:
>> http://konsole.cdrinfo.pl/artykuly/XBXfaq/

Jesli o X360 to niestety filmy odpalisz ale tylko DVD-Video lub tylko stream przez Vista/7 lub XP Media Center. Dla JTAGowanych nie ma jeszcze sensownego playera, chocby i na wzor XBMC.

- - -

Nie wiem jak mozna wpasc na tak blyskotliwy pomysl wkladania cartridge\'y do konsli, ktora ma czytnik optyczny, ale spoko. Byli juz tacy do do Wii wkladali karty kredytowe zeby kupic cos z WiiWare...

Bycie kobieta nie zwalnia od myslenia. Zdziwilibyscie sie tez ile kobiet potrafi grac (tak, wiem, ze niektorym to sie w glowie nie miesci... ;p)

@nowa_era
Z autopsji? Nie wykrecaj sie, ze tak teoretycznie. ;D
« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2010, 22:44:58 wysłana przez Berion »

TheAlkochochlik

• strusie jajo
  • Forumowy upierdliwiec
    • Zjedz mi chomika!
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 26, 2010, 01:05:50 »
Alez drodzy przedmowcy...

Do XBOXA katridze od pegazusa jak najbardziej da sie wlozyc, trzeba miec tylko odpowiedniego XBOXA  ;D ;D ;D.

Oto dowod:

http://www.flickr.com/photos/ninetyonepercent/3594764343/

http://www.flickr.com/photos/ninetyonepercent/3595569732/

[size=10]Jesli ktos nie zalapal zartu, to zabije...[/size]
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2010, 01:06:20 wysłana przez Jajcarz »