Autor Wątek: GameRoom forumowiczow-pokaz swoj pokoj!!  (Przeczytany 8595 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SebaSan1981

• jajo przepiórcze
  • **
  • Astromaniak
    • http://sebasan1981.blogspot.com/
Re: GameRoom forumowiczow-pokaz swoj pokoj!!
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 30, 2009, 19:43:43 »
zdjecie pokoju juz przywrocilem. A teraz fotki mojego podziemnego laboratorium:

na fotce zalapal sie rower mamuski i przepalony wydech z mojej hondy

rzut oka na HC Room nr2

...CDN

nowa_era

• jajo przepiórcze
  • **
  • Forumowy detektyw ;D
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 01, 2009, 16:43:04 »
U mnie sie troszke zmienilo, przybylo mi pare gratow, teraz wyglada mniejwiecej tak:

Wiem, dawno nie sprzatalem ;)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2009, 16:43:32 wysłana przez nowa_era »
Kupie gry na: Atari 2600, Philips Videopac G7000, SMS, SMD, NES, SNES i inne starocie

GG:8850255

DiDzej zrob dobre Tyfy-Tyfy :D

mrdarek

• YaBB Administrator
  • SUPER JAJO!
  • :)
    • Świat Dizzy
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 03, 2009, 15:23:26 »
W odroznieniu od was staram sie miec wiele maszyn w jednym komputerze np. na PC uruchomic system Amigi (Amikit), OSX, no i emulatory.... Choc jakbym zrobil zdjecie pokoju to tez blisko bylyby dwa monitory - tylko ten drugi to TV :)...
...przeciez sie nie rozdwoje...

nowa_era

• jajo przepiórcze
  • **
  • Forumowy detektyw ;D
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 03, 2009, 16:50:11 »
No MrDarek... pochwal sie ;)
Kupie gry na: Atari 2600, Philips Videopac G7000, SMS, SMD, NES, SNES i inne starocie

nowa_era

• jajo przepiórcze
  • **
  • Forumowy detektyw ;D
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 10, 2009, 13:50:13 »
Wybaczcie post pod postem ale.. ;)

Zdjecia robione Siemensem C65 :D

Najpierw stanowisko PC:

Po mojemu jest w miare czystko, moze poza ceglofonami ktorych co jakis czas uzywam, przepalona zarowka i butelka wody mineralnej.

Jedziemy dalej:

Tutaj masa konsol, Nintendo 64(3 sztuki), NES, SNES, Sega Master System I i II(2 sztuki) , Sega Megadrive i Genesis 6 Pegasusow, ze 3 Atari 2600, Philips Videopac G7000 i Interton VC 4000
Telewizor to Sony jakistam super trinitron z 1997 a na nim misio :) tuz obok na pufie stoi ceglotop - HP OmniBook 5500CT a po drugiej stronie zepsute krzeslo do PC

Po lewej moj rumpcio-pumpcio z prockiem 486 do odpalania gierek pod dosa, czarnobialy monitor NTT Systems, w szyfladzie GameBoy, Gameboy Color i Gameboy Advance, oraz gierki do nich, ladowarka baterii AA i rozne swistki z poczty, obok szafki PeCet z prockiem 386 a za nim sterta rupieci, kamera Lomo super 8, przegladarka filmow 8mm, magnetowidy, odtwarzacze dvd i kombinacja telewizora z magnetofonem i radiem, po prawej kalkulator mechaniczny z lat 70-tych.

Telewizor Helios TC-500, nizej na stole komputery Atari, Commodore, Spectrum.. na telewizorze rowniez, pod stolem tak samo.. Po lewej stronie telewizor Neptun M515 ktorego uzywam jako stolika.

To wynik mojej nudy i sporej ilosci zepsutych plyt glownych, wiekszosc na socket 7, kilka na slot 1, jedna z prockiem 286 i jakies na socket 3 i 370

Tutaj pady/joye do wszystkich konsol, nie mialem ich gdzie trzymac to wywiesilem na sciane :E

Tu Commodore 64 ze stacja dyskietek, magnetofonem i czarno-zielonym monitorem Philips, po prawej to myszka wlasnie od tego sprzetu.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2009, 14:07:21 wysłana przez nowa_era »

MegaJohny

• SUPER JAJO!
  • Emerytowany troll
    • Status GG
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 27, 2010, 19:52:13 »
W sierpniu pokazywalem Erze moje biurko, ale nie chcialo mi sie go wrzucac tutaj. Zmienilem zdanie.
Tak, nadal mam tam taki balagan.
Sluchawki wyrzucilem po tym, jak zupelnie odmowily mi wspolpracy, wczesniej dzialala tylko na jedno ucho. Lewe, ktore odtwarzalo prawy kanal.
Krzesla rowniez juz nie mam - zdjecie robilem w dniu, kiedy je wyrzucalem. Obecne tez nie jest w najlepszym stanie, ale przynajmniej jakos wyglada.

nowa_era

• jajo przepiórcze
  • **
  • Forumowy detektyw ;D
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 28, 2010, 16:34:07 »
Masz taka sama obudowe jak moj pierwszy PC - Codegen :D
Lii tam, nie jest zle, o ile nadal nie masz obrzyganej klawiatury i skatowanego krzesla ;)

MegaJohny

• SUPER JAJO!
  • Emerytowany troll
    • Status GG
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 28, 2010, 17:38:46 »
Niestety, klawiatury nie mylem. [smiley=wink.gif]

____

• aspirant
  • *
  • Alan_US
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 30, 2010, 16:31:20 »
(...) nie wszyscy ludzie odchodza tak jak np. nielubiany i w ogole to zapomniany (i bardzo dobrze XD) maliporek74, dobry9, czy.. eee.. Alan_US XDDDD

Witam - to ja Alan_US, przypomne tylko po krotce, ze zmienilem kiedys swoj link na "____" na znak protestu (zbyt bardzo ograniczonej wolnosci slowa na tym forum) a nie moge sie zalogowac jako Alan_US  gdyz jestem zbanowany.

Z racji, iz wymieniles moj Nick bylo to dla mnie impulsem aby przypomniec wam o sobie i powiedziec, ze do tej pory sledze i regularnie czytam to forum. Jednak nie zamierzam na nim pisac.

Od 1998 roku regularnie pisze na przeroznych (zazwyczaj niemiecko i anglojezycznych) forach. Tam zasady sa diametralnie inne. Moj ban byl spowodowany tym, ze za bardzo bylem przyzwyczajony do tamtych, bo jeszcze nigdy, nigdzie nie spotkalem sie z tak rygorystycznymi, skrupulatnymi i faryzejskimi zasadami forum jak tutaj - o przepraszam - podobne zasady (np. ze nawet o slowo nie mozna zejsc z tematu w danym topicu) sa na francuskim forum LES MONDES ENGLOUTIS, ale tam musialem sie dostosowac, bo patrzyli na mnie nie jak na Polaka tylko kogos kto reprezentuje Polakow - faktem jest tez, ze utrzymuje to porzadek forum, ale sprawia, ze jest taki marazm i wiele tematow zakurzonych jak i tutaj, wiec moze uczcie sie na bledach zagranicznych kolegow.

Pozdrawiam
Alan_US  8)

P.S.
Swietne zdjecia z waszych miejsc pracy - widze, ze nawet czesc z was a jeszcze pegasusa a nawet moje kochane COMMODORE 64 z dziecinstwa!! :D

Immo pectore ad majorem Dei gloriam!

Micrus

• jajo kurze
  • AKA ArmaCoder
    • WinGDGEdit Homepage
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 30, 2010, 19:17:39 »
Z racji, iz wymieniles moj Nick bylo to dla mnie impulsem aby przypomniec wam o sobie

W zasadzie nie musisz mi sie przypominac, z pamiecia nie jest u mnie najgorzej. ;)

Moj ban byl spowodowany tym, ze za bardzo bylem przyzwyczajony do tamtych, bo jeszcze nigdy, nigdzie nie spotkalem sie z tak rygorystycznymi, skrupulatnymi i faryzejskimi zasadami forum jak tutaj

Ale czego sie spodziewales piszac teksty o niczym, w dodatku zakladajac do tego specjalny watek o nazwie "Chaos"? Owe "faryzejskie zasady" nie zostaly ustalone dlatego, ze administratorowi sie nudzilo, albo dlatego, ze mial zly dzien i chcial sie wyladowac. Porzadek musi byc - czy jestes w stanie wyobrazic sobie forum na ktorym panuje totalna anarchia, istnieja watki o nazwie "Temat" w ktorym tocza sie bezwartosciowe dyskusje nt. (tu cytat z postu MJ) "czy lepszy jest rosolek czy grzybowa"? Ja osobiscie nie, po pierwsze dlatego, ze nie dosc ze utrudnia to komunikacje (no bo jak w koncu sie dogadac gdy 10 roznych osob pisze o 10 roznych rzeczach; z tego powodu nie korzystam z uslug typu chat), to jeszcze na sama mysl o tym, co pomysleliby sobie chociazby ci obcokrajowcy o ktorych wspominasz, gdyby, wchodzac w temat zatytulowany "Pomoc w przejsciu FAoD" i spodziewajac sie czegos w stylu solucji do tej gry, zastali stos jednozdaniowych wypowiedzi o kolejnym odcinku Mody na Sukces na 50 podstron - ciarki mnie po plecach przechodza. Ja dla przykladu opuscilbym takie forum z przerazeniem.
Po drugie, jesli ktos chce sobie porozmawiac z druga osoba o glupotach, zdecydowanie lepiej wypadaja: chat/shoutbox/Gadu-Gadu/MSN/Yahoo IM/IRC - i wiadomosci latwiej docieraja, i nie ma smietnika w Internecie, za utrzymanie ktorego de facto musi placic administrator.

tam musialem sie dostosowac, bo patrzyli na mnie nie jak na Polaka tylko kogos kto reprezentuje Polakow

Jednostka wyznacza zdanie o ogole. ;)

utrzymuje to porzadek forum, ale sprawia, ze jest taki marazm i wiele tematow zakurzonych jak i tutaj, wiec moze uczcie sie na bledach zagranicznych kolegow

Duza czesc wspomnianych przez Ciebie tematow "zakurzyla sie", gdyz wszystko co mozna bylo do nich dodac po prostu zostalo wyczerpane. Po co mamy cos pisac na sile?

PS: Co do faktu, ze wymienilem Twoj nick w moim poscie sprzed roku - zostawilem go na sam koniec celowo, gdyz uznalem zakladanie przez Ciebie specjalnego watku "Do widzenia dizzy.pl" za zachowanie niezwykle dziecinne - osobiscie odebralem to jako probe zrobienia zamieszania wokol tego, ze odchodzisz, co kompletnie nie jest potrzebne tym bardziej, ze niekoniecznie inni byliby zainteresowani tym co o nich sadzisz - przykro mi jesli uwazasz, ze jestesmy nietolerancyjni, ale jest to Twoja prywatna sprawa.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2010, 19:43:20 wysłana przez Micrus »

XMPP: armacoder @ jabbi.pl

TheAlkochochlik

• strusie jajo
  • Forumowy upierdliwiec
    • Zjedz mi chomika!
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 03, 2010, 14:18:49 »
Zgadnijcie kto mnie odwiedzil z okazji Wielkanocy:

[stara plastelina + wydmuszka + mazak + nuda = Denzil, yol :P]
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2010, 14:19:05 wysłana przez Jajcarz »

nowa_era

• jajo przepiórcze
  • **
  • Forumowy detektyw ;D
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 04, 2010, 08:30:48 »
Lo zesz!
Jak prawdziwy, masz chlopie talent :D

PS. Gratuluje tylu oryginalow na... PSP?

TheAlkochochlik

• strusie jajo
  • Forumowy upierdliwiec
    • Zjedz mi chomika!
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 04, 2010, 09:20:22 »
PS. Gratuluje tylu oryginalow na... PSP?

Pudlo. Nintendo DS :P.
Zreszta widac kawalek facjaty Kristopha Gavina z Apollo Justice: Ace Attorney. To znaczy, kto gral ten by sie zorientowal :P.
Mam wiecej, ale potrzebowalem akurat tylu do zdjecia, zeby go podsadzic i bylo widac SD na monitorze.

PS. To moj 666. post na tym forum - z tej okazji piosenka okolicznosciowa ;).

TheAlkochochlik

• strusie jajo
  • Forumowy upierdliwiec
    • Zjedz mi chomika!
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 22, 2010, 22:31:55 »
http://img717.imageshack.us/img717/8537/zdjcie0041g.jpg

Bardzo ciekawa akcja kryptoreklamowa, panie dizzy9. Niby "przypadkiem" na tym monitorze akurat znalazlo sie okienko  z prac nad nowym hackiem FAOD?  [smiley=wink.gif]
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2010, 22:34:51 wysłana przez Jajcarz »

dizzy9

• strusie jajo
    • Status GG
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 23, 2010, 17:01:21 »

Bardzo ciekawa akcja kryptoreklamowa, panie dizzy9. Niby "przypadkiem" na tym monitorze akurat znalazlo sie okienko  z prac nad nowym hackiem FAOD?  [smiley=wink.gif]

Wierz lub nie(choc i tak wiem ze *** cie obchodzi prawda...)ale tak,zrobilem na szybko podczas testow.
Zdjecie wywalilem-juz lepiej? :P