Autor Wątek: GameRoom forumowiczow-pokaz swoj pokoj!!  (Przeczytany 8333 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SebaSan1981

• jajo przepiórcze
  • **
  • Astromaniak
    • http://sebasan1981.blogspot.com/
GameRoom forumowiczow-pokaz swoj pokoj!!
« dnia: Styczeń 06, 2009, 00:50:16 »
Kazdy z nas forumowiczow ma jakies swoje miejsce w domu, swoj wlasny kat, gdzie gra w ulubione gry, tworzy je, udziela sie na necie (i na forum)... czemu by nie pokazac swojego "biura" innym kolegom z forum?? dodawanie zdjec i komentarze bardzo mile widziane ;)

Vibulziom

• jajo przepiórcze
  • **
  • Nie ma takiego bicia!
    • Status GG
Re: GameRoom forumowiczow-pokaz swoj pokoj!!
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 06, 2009, 05:38:23 »
Gdzies tutaj na forum nowa_era umiescil swoja pracownie w garazu :D Ja tez predzej czy pozniej cos wrzuce :)
admin usunal stopke bo lamala pkt 4a regulaminu forum

SebaSan1981

• jajo przepiórcze
  • **
  • Astromaniak
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 08, 2009, 00:23:03 »

taki sobie moj pokoik..a raczej jego najwazniejsza czesc, poza biblioteczka i miejscem lezakowania.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 30, 2009, 19:38:04 wysłana przez SebaSan1981 »

Micrus

• jajo kurze
  • AKA ArmaCoder
    • WinGDGEdit Homepage
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 09, 2009, 21:50:14 »
Masz ten sam telefon, co ja - Sony Ericsson W300 :D

XMPP: armacoder @ jabbi.pl

SebaSan1981

• jajo przepiórcze
  • **
  • Astromaniak
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 13, 2009, 17:04:05 »
Teraz juz mam inny telefon...szkoda ze przez tak dlugi okres czasu nikt inny nie dodaje zdjecia i sie nie interesuje tematami przeze mnie poruszanymi... nie wiem czemu tak jest..

TheAlkochochlik

• strusie jajo
  • Forumowy upierdliwiec
    • Zjedz mi chomika!
GameRoom
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 13, 2009, 19:59:18 »
przez tak dlugi okres czasu nikt inny nie dodaje zdjecia i sie nie interesuje tematami przeze mnie poruszanymi...

Ja bym powiedzial tak - w ostatnich tygodniach na forum ogolnie jest zastoj i male zainteresowanie. Dotyczy to wszystkich dzialow. Nie wiem czemu tak jest, ale sie domyslam - najpierw polrocze w szkolach, potem sesje na studiach, nastepnie ferie i ogolnie sezon urlopowy. A moze Dizzy nie interesuje juz tak ludzi jak kiedys? [smiley=placze.gif]

Micrus

• jajo kurze
  • AKA ArmaCoder
    • WinGDGEdit Homepage
Re: GameRoom
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 15, 2009, 18:27:48 »
Nie wiem czemu tak jest, ale sie domyslam - najpierw polrocze w szkolach, potem sesje na studiach, nastepnie ferie i ogolnie sezon urlopowy.

Ja wolnego nie mam, bo musze sie kuc.. to niesprawiedliwe!  [smiley=placze.gif]
A moze Dizzy nie interesuje juz tak ludzi jak kiedys? [smiley=placze.gif]

Nie sadze, w koncu nie wszyscy ludzie odchodza tak jak np. nielubiany i w ogole to zapomniany (i bardzo dobrze XD) maliporek74, dobry9, czy.. eee.. Alan_US XDDDD

XMPP: armacoder @ jabbi.pl

TheAlkochochlik

• strusie jajo
  • Forumowy upierdliwiec
    • Zjedz mi chomika!
Re: GameRoom
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 15, 2009, 19:41:27 »
nie wszyscy ludzie odchodza tak jak np. nielubiany i w ogole to zapomniany (i bardzo dobrze XD) maliporek74, dobry9, czy.. eee.. Alan_US XDDDD

A czy gdzies jest powiedziane, ze jak odchodzic to trzeba od razu z hukiem wielkim? Przeciwnie, wiekszosci po prostu calkiem zwyczajnie sie nudzi pisanie i przestaja sie udzielac, bez zadnych pozegnan.

E... odchodzimy od tematu (a zdjec nie mam jakby co - aparat posiadam tylko na klisze, co najmniej 15-letni, a to co zdzialam komorka, nie nadawaloby sie raczej).
;D

mrdarek

• YaBB Administrator
  • SUPER JAJO!
  • :)
    • Świat Dizzy
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 16, 2009, 19:39:34 »
A ja w moim pokoju nie mam nic z Dizzy, ani nic ze starych gier i starego sprzetu :( To jak mam wam przeslac zdjecie...
...przeciez sie nie rozdwoje...

SebaSan1981

• jajo przepiórcze
  • **
  • Astromaniak
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 20, 2009, 21:21:59 »
Hmmm.. nie bylo powiedziane ze pokoj musi zawierac elementy "Dizzy faningu" lub konsole do grania. Chodzilo mi o pokazanie miejsc w ktorych za pomoca komputera komunikujecie sie z reszta forumowej spolecznosci. Widac jednak temat nie przypadl do gustu... mowi sie trudno.

Vibulziom

• jajo przepiórcze
  • **
  • Nie ma takiego bicia!
    • Status GG
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 20, 2009, 22:44:03 »
Aha... No to ja wstane jutro z rana i zrobie edita ze zdjeciem - Obiecuje :D
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2009, 22:44:30 wysłana przez Zgredek »
admin usunal stopke bo lamala pkt 4a regulaminu forum

TheAlkochochlik

• strusie jajo
  • Forumowy upierdliwiec
    • Zjedz mi chomika!
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 26, 2009, 12:22:02 »
Ja moge co najwyzej pstryknac moja kolekcje gier ;).

Emu

• jajo kurze
  • niech Daisy częściej ratuje Dizzy'ego! :)
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 28, 2009, 15:01:36 »
Ja nie pokaze zdjecia, bo nie mam mozliwosci wrzucic go do sieci, ale moge opowiedziec o wygladzie i historii ;) pokoju.
Od 5. roku zycia mieszkam na warszawskim Ursynowie. Pokoje trzy: niegdys moj pokoj, pokoj rodzicow i duzy pokoj, obecnie mieszkam sama. Sypialnia i zarazem pracownia jest dawny pokoj rodzicow.
Z historii: pierwszy komputer kupilismy, gdy mialam 10 lat. Nieopatrznie zostal umieszczony w moim pokoju i przez jakis czas skutek byl taki, ze o 10 wieczorem ja juz lezalam w lozku, a tata pracowal przy komputerze i nie dawal mi zasnac. Pozniej komputer zostal przeniesiony do pokoju rodzicow i oczywiscie skutek byl taki, ze z kolei ja nie moglam grac do pozna, gdybym miala taka ochote.
Komputer mam sztuk 1, wzglednie stary (ok. 10 lat) laptop. Konsoli w ogole nigdy nie mialam; wychodzilam z zalozenia, ze skoro mam komputer, nie potrzebuje innego sprzetu growego.
Inne wyposazenie natury przeroznej:
- oczywiscie biurko
- lozko, oczywiscie waskie i absolutnie jednoosobowe (nie zadaje sie z nikim intymnie, wole zwiedzac skocznie i jestem dumna ze swej Innosci).
- trzy prehistoryczne krzesla (chyba starsze ode mnie), ktore juz sie rozsypywaly, ale kiedy mama wynajela mieszkanie babci (stamtad krzesla pochodza), najemcy zaskakujaco pieknie je odrestaurowali. Krzesla sa obecnie pomalowane na intensywnie zolty kolor i maja granatowe siedziska, bardzo ladnie to wyglada.
- wiatraczek elektryczny (przy moim uczuleniu rzecz niezbedna - swedzi mnie, kiedy mi goraco)
- mnostwo plyt i ksiazek, niezbyt uporzadkowanych. Oczywiscie ;) to nie jedyne miejsca w mieszkaniu, gdzie skladuje te artykuly-dla-mnie-pierwszej-potrzeby.
- slowniki: podreczne polsko-angielski, niemiecki i norweski, duzy polsko-angielski, duzy angielsko-norweski, ogromny niemiecko-niemiecki (Wahrig), ortograficzny (uzywam mniej wiecej raz na 2 lata :P).
- drukara ze skanerem, dwa telefony (jeden z bezprzewodowa sluchawka i automatyczna sekretarka, drugi z faksem).
- stare plyty i dyskietki z programami, ktorych oczywiscie ;) za cholere mi sie nie chce przejrzec.
- puste plyty i pudelka na plyty CD
- troche duzych albumow ze sztuka ("Sztuka zwana naiwna", Ryszard Horowitz, zaginione rysunki Witkacego)
- drobnica i dziwolagi: dwa zszywacze, w tym jeden w rozmiarze nadajacym sie do bardzo duzych kartek, sztyft mietowy do nosa, dwie chinskie swiecace zabawki.
- pluszowego Dizzy\'ego nie stwierdza sie ;)
(Za to w innym pokoju mam pluszowe tygryski i lewki, w tym tygryska lat 26. Do tego pana prosze podchodzic z szacunkiem. :P)
Oczywiscie to nie wszystkie dziwolagi, ktore mozna znalezc w moim mieszkaniu, ale wymieniam z grubsza to, co jest w pokoju, w ktorym gram na kompie (a takze pracuje, ale to mniej wazne ;)).
"Są ludzie, którzy - gdyby nie było to zabronione bądź niemożliwe - wjechaliby samochodem na Kasprowy Wierch albo do Katedry Wawelskiej."

nowa_era

• jajo przepiórcze
  • **
  • Forumowy detektyw ;D
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 30, 2009, 18:39:14 »
Wybaczcie ze dopiero teraz, aparat mi wysiadl i musialem sie prosic kumpli zeby mi zrobili zdjecie telefonem...
no ale jest ;)

Zazdrosccie mi! ;D
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 30, 2009, 19:52:19 wysłana przez nowa_era »
Kupie gry na: Atari 2600, Philips Videopac G7000, SMS, SMD, NES, SNES i inne starocie

GG:8850255

DiDzej zrob dobre Tyfy-Tyfy :D

TheAlkochochlik

• strusie jajo
  • Forumowy upierdliwiec
    • Zjedz mi chomika!
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 30, 2009, 18:48:37 »
A tak wlasciwie, to dlaczego autor tematu usunal swija fotke?
Czyzby obawa o swoja prywatnosc, inwigilacje i rozpoznanie przez jakies CBA, CBS czy cos  :D :D :D?