Autor Wątek: Ksywki Dizzyfanow  (Przeczytany 22262 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Eternal_Equinox

• aspirant
  • *
Re: Ksywki Dizzyfanow
« Odpowiedź #105 dnia: Sierpień 25, 2010, 20:55:08 »
Eternal Equinox.
Jak wiemy, slowo Eternal oznacza "wieczny", a "equinox" - rownonoc, czyli stan w ktorym dzien jest rowny nocy. A co symbolizuje noc i dzien frumowicze moga sie domyslec...

E jak Ewa, M jak Magdalena, a U jak... U-chrona danych osobowych. ;)

Uu... Ulinska. Emu, Ewa Ulinska.
Zgadlem?

CC

• aspirant
  • *
  • CC
« Odpowiedź #106 dnia: Sierpień 26, 2010, 00:32:16 »
Moj nick pochodzi od imienia postaci z anime Code Geass, aczkolwiek te dwie litery C maja rowniez kilka innych znaczen. Zgadnie ktos jakich ???

Uu... Ulinska. Emu, Ewa Ulinska.
Zgadlem?

Nie no , sensei, chyle nisko czolo , akcja na skale dziadka z Wehrmahtu, godna wyznawcy pisu .
A , i link do jej profilu : http://emu.na.transfuzja.org/
feministka , walczy o prawa kobiet. Troche tak jak ja, tyle ze ja walcze tylko i wylacznie o moje prawa. Sklonna do dygresji , o to tak jak Pan Cyferek i Eternal ! No i queer virgin , ja niestety nie mam na to szans .

nowa_era

• jajo przepiĂłrcze
  • **
  • Forumowy detektyw ;D
« Odpowiedź #107 dnia: Wrzesień 24, 2010, 07:13:28 »
Tak sie zastanawiam... czy ja opowiadalem jak bylo ze mna? Nie mam pojecia.... ale bylo tak: :)
W "dawnych" czasach mialem takie artefakty jak Pegasus, PlayStation czy wlasny telewizor u siebie w pokoju jako pierwszy w okolicy, czyli ze niby wprowadzalem cos nowego a inni szli pozniej w moje slady. I nie byloby w tym nic dziwnego gdyby ktos na mnie wlasnie tak nie powiedzial... i tak juz sie przyjelo... Choc teraz powinienem zmienic nick na cos w stylu "stara_era" ze wzgledu na to co mnie dzisiaj fascynuje... ale... ;/
Czasy sie zmienily i nikt w zasadzie na mnie tak nie mowi, czesciej mowia Reset, Reseciatko, Resetownia (to od zainteresowan), Kaczas, Kaczmaryszek (od nazwiska) czy Bioly...(Tego nie lubie, ale pochodzi od koloru wlosow)

Nick ten zawsze pisze sie z malej litery i z kreska (nie spacja!). Od tego nicku pochodzi postac a_e (prawie jak jakis wyjebczy emotikon...) bioraca udzial w dosc biednych produkcjach "a_e adventure.
No, to chyba tyle.. ;)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2010, 07:16:06 wysłana przez nowa_era »
Kupie gry na: Atari 2600, Philips Videopac G7000, SMS, SMD, NES, SNES i inne starocie

GG:8850255

DiDzej zrob dobre Tyfy-Tyfy :D

TheAlkochochlik

• strusie jajo
  • Forumowy upierdliwiec
    • Zjedz mi chomika!
« Odpowiedź #108 dnia: Wrzesień 24, 2010, 10:22:23 »
Od tego nicku pochodzi postac a_e (prawie jak jakis wyjebczy emotikon...)

Nie mam pojecia co taka emotikona mialby oznaczac, moze \'\'mam zeza" ;D.

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2010, 10:22:41 wysłana przez Jajcarz »

Zbir

• aspirant
  • *
  • Dizzy FaN!
« Odpowiedź #109 dnia: Grudzień 15, 2010, 18:22:17 »
Mial byc Trinity, jest Zbir -wiec przypadek  ;D