Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Newsy z Świata Dizzy / Odp: Ograniczenia strony
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Miras dnia Maj 22, 2018, 22:03:48 »
Cytuj
Niestety z braku czasu musiałem ograniczyć działanie strony. Pozostawiłem forum.

Szkoda, strony i cennych materiałów. Stronę można zawsze postawić na Wordpress i wrzucić zasoby na jakiś darmowy hosting, np. CBA. Z drugiej strony rozumiem, brak czasu i słaba aktywność.

Mógłbym Ci pomóc w przebudowie tej strony na Wordpress.


 :-[ :-[ :-[

2
Newsy z Świata Dizzy / Odp: Ograniczenia strony
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mrdarek dnia Maj 10, 2018, 20:49:04 »
Hmmm... Wszystkiego tutaj sie nie da wrzucić, może po trochu z czasem...

Stronę muszę ograniczyć bo rzeczywiście jest słabo z czasem. Poza tym jest wiele innych problemów... Strona jest np. pisana w przestarzałych technologiach jak SSI, cgi-bin - obecnie trudno znaleźć wysoki poziom utrzymania strony z takimi technologiami za przyzwoitą cenę. Ceny się bardzo skomercjalizowały, prowadzenie dużych stron nie jest na prywatną kieszeń... Duża strona może łatwo paść - niedziałający download i inne problemy - wiecznie trzeba to doglądać.... Nie mówiąc już o złośliwych osobach np. mialem taką osobę co przez 24 godziny ściągała na okrągło jeden plik po to żebym zbankrutował na transferze.... itp. Walka z tym wszystkim już nie na moje siły. No i latka lecą - nie ten sam wiek kiedy zaczynałem ze stroną....

Pozostaje mi kompromisowe forum. Przydałby się aktywny stały moderator aby wyłapać spam boty - inaczej mam problem akceptować użytkowników - nawet forum jest czasochłonne w współczesnych czasach kiedy jest pełno spambotów i licho wie czego jeszcze.
3
Newsy z Świata Dizzy / Odp: Ograniczenia strony
« Ostatnia wiadomość wysłana przez dizzy9 dnia Maj 07, 2018, 22:50:22 »
Czy problemy są wywołane tylko brakiem czasu czy może jest coś co można zrobić by Ci pomóc przy zarządzaniu stroną?
Z plików z pewnością przydałoby się mieć tłumaczenia gier, solucje, artykuły, komiksy....i (nostagliczne dla mnie) Dymki.
4
Newsy z Świata Dizzy / Ograniczenia strony
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mrdarek dnia Maj 07, 2018, 21:38:24 »
Niestety z braku czasu musiałem ograniczyć działanie strony. Pozostawiłem forum. Mam nadzieję, że będzie ono źródłem informacji i np. linków do ważniejszch plików unikalnych dla tej strony (pliki mogę podesłać o ile ktoś zobowiąże się je utrzymywać na jakiś zewnętrznych plikowniach... - podajcie co chcecie). Mogę tu też skopiować ważniejsze solucje itp.
5
Jeszcze więcej Dizzy / Odp: Wow, such Dizzy.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez dizzy9 dnia Kwiecień 01, 2018, 15:24:32 »
Jak dla mnie, art "pinkny" Panie Micrusie :D
Może admin doda do fan-artów? 8)

No i oczywiście Wesołychy świąt i smacznego...Dizziego :D
6
Jeszcze więcej Dizzy / Wow, such Dizzy.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Micrus dnia Kwiecień 01, 2018, 15:07:57 »
       wow                           Uszanowanko

Dizzy taki piesełowaty                                  wow
                                               
           Profanacji wiele

Micrus nie grafikeł, nie wow                                wow                 
                   
                                              The Fantastic Adventures of Doge                                                   
Dobra, koniec memowania.  :D To powyższe powstało po jednej rozmowie z D9, w której zarzucił luźnym pomysłem przerobienia Dizzy'ego na bardziej piesełowatą wersję. Nie sądziłem tak naprawdę, że cokolwiek z tego powstanie, bo nie jestem grafikiem i nie potrafię rysować. Wydaje mi się jednak, że Doge Dizzy nie wyszedł mi jakoś szczególnie tragicznie.  :D Normalnie pewnie bym tego nie wrzucił, ale skoro i tak nic się tu nie dzieje... :P No i ten... zawsze można to podpiąć pod fan-art.  ;D
7
Pomoc w uruchamianiu Dizzy gier / Odp: Mapy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Micrus dnia Marzec 17, 2018, 23:05:20 »
Nie bardzo rozumiem sens organizowania zrzutki na domenę, kiedy nie grozi jej wygaśnięcie w najbliższym czasie - została miesiąc temu przedłużona o kolejny rok. Jeśli już cokolwiek miałoby zagrażać tej stronie, to raczej zniknięcie pod setką warstw kurzu, które strona główna zbiera od roku. No, i może zwyczajnie przestanie działać, bo widać wszędzie problemy z archaicznymi skryptami w Perlu.

Tak czy inaczej, pomijając to czy robienie takich rzeczy jest sensowne czy nie, wszystko i tak sprowadza się do jednej rzeczy: tego, czy admin właściwie chce/potrzebuje pomocy. Jeśli chodzi o powierzenie komuś szlachetnej misji aktualizacji strony to odpowiedź znacie od lat. :P O tę drugą rzecz moglibyście go zwyczajnie zapytać. :P
8
Pomoc w uruchamianiu Dizzy gier / Odp: Mapy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez nowa_era dnia Marzec 17, 2018, 22:49:25 »
Możemy się przekonać, proponuje by w tym temacie wypowiadały się osoby które na taką zrzutkę by się pisały. Ja oczywiście również jestem za o ile fundusze mi pozwolą.
Doskonale wiem, że jest to off topic tak bardzo tępiony na tym forum ale.. przecież na dobrą sprawę nie ma kto nam zabronić. Gdy nie ma kota - myszy harcują ;)
9
Pomoc w uruchamianiu Dizzy gier / Odp: Mapy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez dizzy9 dnia Marzec 17, 2018, 22:37:52 »
Zrzutka jak najbardziej.
Tylko żeby mrdarek założył jakąś zbiórkę czy coś...to na 100% wspieram  8)
Ciekawe, ilu znajomych z forum dałoby się ściągnąć na akcję...
10
Pomoc w uruchamianiu Dizzy gier / Odp: Mapy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Krzysiobal dnia Marzec 17, 2018, 22:28:24 »
Też mnie to dziwi, że strona od roku nie ma żadnych aktualizacji, a administrator o niej zapomniał. Jak poszukałem sobie w Google z ciekawości coś o mrdarku to mi sę ukazało, zę chyba teraz zainteresował się krawiectwem ;)

Też mam z tą stroną mnóstwo ciekawych wspomnień. Nigdy nie wspierałem żadnej strony ale to jedna z niewielu witryn, co do której naprawdę nie chciałbym, aby zniknęła z sieci i sam chciałbym ją wesprzeć. Przy zakupie domeny na 5 lat, kosztuję ok 100zł/rok więc może zrzutka?
Strony: [1] 2 3 ... 10