Forum Świata Dizzy

Dizzy Dozy, Denzil, Dora, D??? ... :) => Newsy z Świata Dizzy => Wątek zaczęty przez: mrdarek w Maj 07, 2018, 21:38:24

Tytuł: Ograniczenia strony
Wiadomość wysłana przez: mrdarek w Maj 07, 2018, 21:38:24
Niestety z braku czasu musiałem ograniczyć działanie strony. Pozostawiłem forum. Mam nadzieję, że będzie ono źródłem informacji i np. linków do ważniejszch plików unikalnych dla tej strony (pliki mogę podesłać o ile ktoś zobowiąże się je utrzymywać na jakiś zewnętrznych plikowniach... - podajcie co chcecie). Mogę tu też skopiować ważniejsze solucje itp.
Tytuł: Odp: Ograniczenia strony
Wiadomość wysłana przez: dizzy9 w Maj 07, 2018, 22:50:22
Czy problemy są wywołane tylko brakiem czasu czy może jest coś co można zrobić by Ci pomóc przy zarządzaniu stroną?
Z plików z pewnością przydałoby się mieć tłumaczenia gier, solucje, artykuły, komiksy....i (nostagliczne dla mnie) Dymki.
Tytuł: Odp: Ograniczenia strony
Wiadomość wysłana przez: mrdarek w Maj 10, 2018, 20:49:04
Hmmm... Wszystkiego tutaj sie nie da wrzucić, może po trochu z czasem...

Stronę muszę ograniczyć bo rzeczywiście jest słabo z czasem. Poza tym jest wiele innych problemów... Strona jest np. pisana w przestarzałych technologiach jak SSI, cgi-bin - obecnie trudno znaleźć wysoki poziom utrzymania strony z takimi technologiami za przyzwoitą cenę. Ceny się bardzo skomercjalizowały, prowadzenie dużych stron nie jest na prywatną kieszeń... Duża strona może łatwo paść - niedziałający download i inne problemy - wiecznie trzeba to doglądać.... Nie mówiąc już o złośliwych osobach np. mialem taką osobę co przez 24 godziny ściągała na okrągło jeden plik po to żebym zbankrutował na transferze.... itp. Walka z tym wszystkim już nie na moje siły. No i latka lecą - nie ten sam wiek kiedy zaczynałem ze stroną....

Pozostaje mi kompromisowe forum. Przydałby się aktywny stały moderator aby wyłapać spam boty - inaczej mam problem akceptować użytkowników - nawet forum jest czasochłonne w współczesnych czasach kiedy jest pełno spambotów i licho wie czego jeszcze.
Tytuł: Odp: Ograniczenia strony
Wiadomość wysłana przez: Miras w Maj 22, 2018, 22:03:48
Cytuj
Niestety z braku czasu musiałem ograniczyć działanie strony. Pozostawiłem forum.

Szkoda, strony i cennych materiałów. Stronę można zawsze postawić na Wordpress i wrzucić zasoby na jakiś darmowy hosting, np. CBA. Z drugiej strony rozumiem, brak czasu i słaba aktywność.

Mógłbym Ci pomóc w przebudowie tej strony na Wordpress.


 :-[ :-[ :-[

(https://i.imgur.com/7mdk2.giff)